Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Wysokość dotacji dla bezrobotnych na działalność

  gospodarczej? Starosta z Funduszu Pracy może przyznać bezrobotnemu jednorazowo środki na podjęcie działalności gospodarczej, w tym na pokrycie kosztów pomocy prawnej, konsultacji i doradztwa (...)

 • Kodeks wyborczy

  art. 21a ust. 2a ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów (Dz. U. z (...)

 • Zwrot kosztów związanych z porodem i ciążą

  (stosownie do art. 141 § 1 kodeksu rodzinnego i opiekuńczego). Zgodnie z przepisem art. 141 § 2 kro roszczenie matki w tym zakresie przedawnia się z upływem lat trzech od dnia porodu. Należy (...)

 • Opinia prawna na temat dotacja z urzędu pracy a ciąża

  Nie szukaj dłużej informacji na temat dotacja z urzędu pracy a ciąża, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Powiadomienie pracodawcy o sprawie w sądzie

  Zatrudniam w mojej firmie 6 pracowników. Od 01.03.2006 r. przyjęta została pracownica na czas określony do 28.02.2007 r. Po miesiącu zatrudnienia pracownica dostarczyła druk L-4 z kodem B (ciąża). (...)

 • Wystawienie PIT-11

  : postanowienie Urzędu Skarbowego Warszawa-Mokotów z dnia 6 kwietnia 2005 r., sygn. US33/NL/LF/II/415/4111-6/05/PG).Zatem w przypadku pracownicy, która co prawda w roku 2008 jest zatrudniona, (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Ograniczenie władzy rodzicielskiej

  Ojciec mojego dziecka nigdy nie był moim mężem i nie mieszkał ze mną od chwili urodzenia się naszej córki. Wcześniej kilka miesięcy mieszkaliśmy (...)

 • Wysokość alimentów

  Czy matka nieślubnego dziecka ma prawo żądać od ojca 35% jego dochodów mimo że sama zarabia tyle co on? Ojciec ma rodzinę (żonę i syna) jest jej (...)

 • Dotacja z Urzędu Pracy

  Witam Chce założyć własna działalność handlową a dokładnie chodzi mi o otowrzenie sklepu z konfekcją damską i chciałabym otrzymać dofinansowie (...)

 • Dotacja z urzędu pracy i osoba dłużnika.

  Witam, W 2009r wzięłam kredyt w banku, który spłacałam przez 2 lata a gdy moja sytuacja sie pogorszyła nie byłam w stanie go spłacać. Jestem (...)

 • staż i ciąża

  Witam mam dość męczące mnie pytanie... zostałam przyjęta na staż tydzień temu który ma trwać rok i jest organizowany przez UP a wczoraj dowiedziałam (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane