Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Propozycje KE dla konsumentów i konkurencji

  dostaw żywności Tańsze przelewy w euro Przelewy w euro w takiej samej cenie w całej Unii. Komisja Europejska proponuje obniżenie stawek za dokonywanie płatności

 • Wartość zamówienia a dostawy tego samego rodzaju - opinia prawna

  żywności). A zatem dla określenia wartości zamówienia publicznego na dostawy żywności należy dokonać oszacowania łącznej wartości zamówień tego samego rodzaju. Prawo zamówień publicznych (...)

 • Zwolnienia z kas fiskalnych na 2018 rok

  , jak również przez wspólnoty mieszkaniowe na rzecz właścicieli lokali 37 Dostawa nieruchomości 38 Dostawa towarów w systemie wysyłkowym (pocztą lub przesyłkami kurierskimi

 • Porada prawna na temat dostawa żywności

  Nie szukaj dłużej informacji na temat dostawa żywności, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Sklepy mogą przekazać żywność na cele dobroczynne bez VAT

  między innymi Banki Żywności. Wykorzystanie produktów trzeba będzie sprawdzić Przedsiębiorcy, którzy przekazują nieodpłatnie żywność i chcą skorzystać ze zwolnienia muszą prowadzić szczegółową (...)

 • Od października sklepy przekażą nieodpłatnie żywność bez VAT-u

  sprzedawców żywności. Żywność tylko dla organizacji pożytku publicznego Zwolnienie pozwala na przekazanie żywności bez konieczności naliczania podatku, chociaż na etapie nabycia przedsiębiorca (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane