Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Kodeks postępowania administracyjnego

  pisma pod dotychczasowym adresem ma skutek prawny.Art. 42. § 1. Pisma doręcza się osobom fizycznym w ich mieszkaniu lub miejscu pracy. § 2. Pisma mogą być doręczane również w lokalu (...)

 • III - Kodeks postępowania cywilnego - Postępowanie

  wywieszenia pisma nie było uzasadnione, sąd zarządzi doręczenie pisma w sposób właściwy, a w miarę potrzeby zniesie na wniosek strony zainteresowanej postępowanie przeprowadzone (...)

 • Ordynacja podatkowa (art. 120 - 271)

  , doręczenie jest skuteczne, jeżeli w terminie 2 dni od dnia wysłania pisma organ podatkowy otrzyma w formie elektronicznej potwierdzenie doręczenia pisma. W razie nieotrzymania takiego (...)

 • Porada prawna na temat doręczenie pisma

  Nie szukaj dłużej informacji na temat doręczenie pisma, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • I - KODEKS POSTĘPOWANIA ADMINISTRACYJNEGO – Przepisy ogólne

  pisma pod dotychczasowym adresem ma skutek prawny. Art. 42. § 1. Pisma doręcza się osobom fizycznym w ich mieszkaniu lub miejscu pracy. § 2. Pisma mogą być doręczone również w lokalu (...)

 • Jak kontaktować się z organami podatkowymi?

  nieobecności adresata w mieszkaniu pisma doręcza się za pokwitowaniem pełnoletniemu domownikowi, sąsiadowi lub dozorcy domu, gdy osoby te podjęły się oddania pisma adresatowi. Zawiadomienie (...)

 • Doręczanie pism w postępowaniu karnym

  zawiadomienia powtórzyć jeden raz; tak samo należy postąpić w razie doręczenia pisma administracji domu, dozorcy domu lub sołtysowi. Doręczenie pisma należy uznać za dokonane w dniu (...)

 • Doręczenie pisma sądowego na nieistniejący adres

  przepisów o doręczeniach w Kodeksie postępowania cywilnego oraz definicji przedsiębiorcy z Kodeksu cywilnego). Zatem doręczenie pod adres ujawniony w CEIDG nie może być traktowane jako doręczenie (...)

 • Projekt ustawy o informatyzacji

  elektroniczną lub  o  doręczenie pisma za pomocą tych środków. Struktura i sposób sporządzania pism  elektronicznych,  a   także  warunki  organizacyjno-techniczne 

 • Doręczenie pisma przedsiębiorcy

  przedstawionej sytuacji. doręczenie, przedsiębiorca, pismo procesowe, nakaz zapłaty, przywrócenie terminu

 • Doręczenie pisma pod nieobecność adresata

  rodziny, który podejmie się odebrania pisma i przekazania go adresatowi. Istnieje również możliwość upoważnienia innej osoby (np członka rodziny) do odebrania pisma z placówki operatora (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane