Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Kodeks wyborczy

  zaufania.informacje o jednostceakty wykonawcze z Dz.U. i M.P.Art. 31. O dopisaniu lub wpisaniu do spisu wyborców osób, o których mowa w art. 28, art. 29 § 1 (...)

 • Nowe zasady wspierania rodzin zastępczych od 11 listopada 2004 r.

  wynosi miesięcznie w przypadku dziecka: 1) do 7 lat - 60% podstawy, czyli kwoty 1621 zł. (taką kwotę ustaliła ustawa o pomocy społecznej),2) do 7 lat, posiadającego orzeczenie (...)

 • Kodeks karny wykonawczy

  pozbawieniu wolności, zawiadamia: 1) sąd opiekuńczy, jeżeli zachodzi potrzeba opieki nad dziećmi skazanego,  2) właściwy organ, jeżeli zachodzi potrzeba opieki (...)

 • Porada prawna na temat donos do opieki społecznej o złą opiekę nad dziećmi

  Nie szukaj dłużej informacji na temat donos do opieki społecznej o złą opiekę nad dziećmi, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Jak mają funkcjonować placówki dla dzieci pozbawionych opieki rodzicielskiej?

  możliwości rozwojowych;  opiekę i wychowanie do czasu powrotu do rodziny naturalnej lub umieszczenia w rodzinie adopcyjnej albo zastępczej, całodobowej placówce opiekuńczo-wychowawczej (...)

 • III - Kodeks postępowania karnego - Środki przymusu. Postępowanie przygotowawcze

  o jego uprawnieniach: do składania wyjaśnień, do odmowy składania wyjaśnień lub odmowy odpowiedzi na pytania, do składania wniosków o dokonanie czynności śledztwa (...)

 • Za życiem dla rodzin

  życiem”. Do końca 2016 r. rząd był zobligowany do przyjęcia kompleksowego programu wsparcia. Jego celem będą ułatwienia i skoordynowana pomoc w zakresie świadczeń opieki zdrowotnej, (...)

 • Zadania ośrodków adopcyjno-opiekuńczych

  ; wykształcenie; zawód; miejsce pracy; warunki mieszkaniowe; stałe źródła dochodu; dane o stanie zdrowia umożliwiającym właściwą opiekę nad dzieckiem.  W przypadku dzieci (...)

 • Kodeks postępowania karnego

  . Narada i głosowanie nad wyrokiem odbywają się osobno co do winy i kwalifikacji prawnej czynu, co do kary, co do środków karnych oraz co do pozostałych kwestii. Art. 111. (...)

 • Sprawdź jakie masz prawa w pracy za granicą

  ; Formularze Do przyznania i wyliczenia świadczeń, o które starają pracownicy wyjeżdżający do pracy za granicę, o których jest mowa wyżej, jest niezbędne wypełnienie (...)

 • Kodeks wykroczeń

  . § 1. Kto umyślnie wprowadza w błąd organ państwowy lub instytucję upoważnioną z mocy ustawy do legitymowania:1) co do tożsamości własnej lub innej osoby, 2) co do swego obywatelstwa, (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane