Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Ponowne doniesienie do prokuratury

  wznowić postępowanie karne, doniesienie do prokuratury, zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa

 • Doniesienie do prokuratury

  określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.   Doniesienie do prokuratury raczej nie przyniesie spodziewanego efektu. Prokuratura najpewniej odmówi wszczęcia (...)

 • Postępowanie karne przeciwko prezesowi

  naruszonego przestępstwem), iż zamierzam złożyć przeciwko niemu doniesienie do prokuratury, jeśli nie uzyskam od niego zapłaty? Czy nie będzie to bezprawna groźba z mojej strony - (...)

 • Porada prawna na temat doniesienie do prokuratury

  Nie szukaj dłużej informacji na temat doniesienie do prokuratury, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Przedawnienie czynu karalnego

  10 letnim, to nie będzie można takiego sprawcy ukarać. Zatem doniesienie do prokuratury będzie nieskuteczne. przedawnienie, czyn niedozwolony, przestępstwo, uznanie długu

 • Doniesienie do Prokuratury a przerwa przedawnienia

  majątkowego w wyniku wprowadzenia danej osoby błąd). Przerwa biegu przedawnienia następuje z datą wniesienia aktu oskarżenia (nie z datą złożenia doniesienia do prokuratury). Wydaje się (...)

 • Anonimowe doniesienie o przestępstwie

  wie? Czy policja bierze pod uwagę takie doniesienia, sprawdza to? Jak najskuteczniej powiadomić policję o przestępstwie (ale anonimowo, doniesienie do prokuratury nie wchodzi w grę)? Zgodnie (...)

 • Upublicznienie pisma do prokuratury

  Sporządziłem pismo do prokuratury rejonowej, w którym wyrażam niezadowolenie z racji tego, iż pomimo upływu kilku miesięcy od złożenia do tejże prokuratury doniesienia o zastraszaniu (...)

 • Umowa dzierżawy a zbycie przedmiotu

  nowy zarządca włamał się do obiektów w którym była prowadzona działalność gospodarcza zajął maszyny i urządzenia postawił swoich ochroniarzy. Na powyższy fakt złożyłem doniesienie (...)

 • Jaki jest termin na powiadomienie strony o prowadzonym postępowaniu zażaleniowym?

  czasie osoba niezidentyfikowana zamalowała mi szyby w biurze, uszkodziła zamek w drzwiach antywłamaniowych, skradziono mi samochód. Po tych zdarzeniach zrobiłam doniesienie do prokuratury (...)

 • Fałszywe dowody

  dyscyplinarne albo w toku postępowania zabiegi takie przedsiębierze, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. Doniesienie do Prokuratury spowoduje, że zostanie podjęta droga (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

  Jak zaprzeczyć ojcostwu po upływie ustawowym okresie 6 miesięcy?Proszę o pomoc. (sylwek) ...powiem szczerze.... - mozna dobrym argumentem.... - prosze (...)

 • Doniesienie do prokuratury!

  Witam! Zostalem oszukany i nie poinformowany przed Uznaniem dziecka przed kierownikiem USC. Otorz moja Pani uprawiala stosunki sexsualne,z innym mezczyzna,bardzo (...)

 • Doniesienie do prokuratury

  KTO MI POMOŻE LUB PODA LINK NA STRONY GDZIE ZNAJDĘ WZORY DONIESIENIA DO PROKURATURY O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTWA /WYŁUDZENIE, FAŁSZERSTWO.../ mogę (...)

 • Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

  Szanowni Państwo, zauważyłem, że stale przewija się przez to forum ten sam temat. Ponieważ jestem ojcem dwojga dzieci, które niezmiernie kocham (...)

 • Dlaczego tatusiowie nie płacą alimentów

  Odpowiedź jest prosta - bo nie muszą i to w majestacie prawa. Jak to wygląda? Sąd przyznaje alimenty. Tatuś się na nie godzi. Nawet płaci przez (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane