Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Domniemania

  Prosze o pomoc w poszukiwaniu literatury w kwestii domnieman, zarówno faktycznych, jak i prawnych w prawie cywilnym. Góry dzieki za pomoc (domka) nie (...)

 • Domniemanie zawarcia umowy - PILNE!

  W gazecie zauważyłem ogłoszenie biura podróży o tym, że oferuje ono wycieczki. Określony był cel podróży, termin i cena (czyli istotne warunki (...)

 • Walka o prawa do syna - dziecko z mężatką

  Witam, rok temu wdałem się w romans z mężatką. Wynikiem wspólnie spędzonych chwil jest nasz obecnie prawie 3 miesięczny syn. Po narodzinach wykonaliśmy (...)

 • Status prawny dziecka

  W jaki sposób uregulować status prawny dziecka, w sytuacji gdy pozostaję w związku małżeńskim z osobą, która nie jest jego ojcem? Sytuacja jest (...)

 • rozwod i ojcostwo

  mam problem bylem zonaty 10 lat chce sie rozwiesc bo zona mnie zdradzila mamy dziecko ma 6 lat ale zona mi powiedziala ze to nie moje chcialem robic test (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane