Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Domek narzędziowy

  zamierzam w ciągu najbliższego czasu budować na niej domu. Czy mogę na tej działce postawić drewniany domek narzędziowy, nie związany trwale z gruntem o powierzchni 10 m2? Zgodnie z przepisami (...)

 • Postawienie na działce domku narzędziowego

  konkretny domek narzędziowy będzie można uznać za obiekt architektury małej. Nam wydaje się jednak, iż posiada on zbyt duże gabaryty, by móc to uczynić. Sugerowalibyśmy raczej zgłoszenie (...)

 • Budowa domku letniskowego

  rozbiórką budynku i odpowiedzialnością karną inwestora włącznie. domek letniskowy, pozwolenie na budowę, zgłoszenie, projekt, prawo do dysponowania gruntem

 • Porada prawna na temat domek narzędziowy pozwolenie

  Nie szukaj dłużej informacji na temat domek narzędziowy pozwolenie, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Wybudowanie domku dla dzieci a pozwolenie na budowę

  „obiektu małej architektury” powoduje to, że należy ją interpretować indywidualnie do danego stanu faktycznego sprawy”. wybudowanie, domek, dzieci, pozwolenie, budowa

 • Budowa domu. Pozwolenie będzie zbędne

  , które chcą postawić na swojej działce np. piętrowy domek. W niektórych sytuacjach pozwolenie będzie nadal konieczne. Zostanie ono w przypadku m.in. budynków wyższych niż (...)

 • Pozwolenie na budowę na działce rolnej

  Mam działkę rolną, chcę na niej wybudować domek letniskowy. Czy na budowę każdego domku muszę mieć pozwolenie? Należy uznać, że domek letniskowy jest budynkiem w rozumieniu ustawy (...)

 • Budowa domku rekreacyjnego

  powyższego wynika, iż na budowę planowanego przez Pana/Panią domku rekreacyjnego musi uzyskać Pan/Pani pozwolenie na budowę. pozwolenie na budowę, działka budowlana, domek rekreacyjny, (...)

 • legalizacja samowoli budowlanej.

  Po moich dziadkach odziedziczyłam domek letniskowy który został wybudowany na początku lat 70-tych. Z tego co wiem od moich rodziców, domek ten jest samowolą budowlaną. W jaki sposób mogę

 • Dom letniskowy

  ; domek letniskowy, prawo budowlane, pozwolenie na budowę, działka leśna

 • Domek na działce leśnej

  , WZ, zagospodarowanie, działka siedliskowa, pozwolenie,

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Drewniany parkan

  Witam, czy mogę przy płocie, który już jest i dzieli moją działkę z sąsiadem (płot z metalowej siatki o wys. ok. 1,20) postawić po mojej stronie (...)

 • pozwolenie na domek holenderski

  Czy ktoś mi powie czy na domek na kołach jednoosiowy wymagane jest zgłoszenie?

 • Paszport dla dziecka-konkubinat i brak zgody ojca-PROSZE O POMOC!

  Mam problem z "tatusiem" mojego synka.Otóż obecnie żyję w konkubinacie.Mój obecny partner pracuje w Irlandii,ma stałą pracę,wynajmuje (...)

 • Zabudowa na działce rolnej

  Czy istnieją rozwiązania prawne pozwalające zalegalizować moją zabudowę? Jak to zrobić? Sytuacja wygląda tak: Posiadam działkę rolną (notarialny (...)

 • samowola budowlana

  zacząłem budowę budynku w obecnej chwili wybudowałem do zera bez prawomocnego pozwolenia wszystko jest zgodnie z przepisami i projektem, życzliwość (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane