Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Prawo spadkowe

  Uprawnienia małżonka w zakresie prawa spadkowego (xxmar) Pytanie za krótkie, żeby cokolwiek stwierdzić. Odsyłam do art. 922-1088 k.c. Proszę o uszczegółowienie (...)

 • Mieszkanie w konkubinacie

  Jestem właścicielka mieszkania własnościowego. Chcę żeby mój partner, kótry w 50% sfinansował kupno i urządzenie tego mieszkania był równiez (...)

 • prawo spadkowe + prawo rolne

  Witam, jestem studentem administracji i poszukuję ciekawego tematu pracy mgr; Interesuje mnie prawo spadkowe związane z prawem rolniczym, nie bardzo (...)

 • Kolejność dziedziczenia długu

  Pierwsza sytuacja. Wiem, że polskie prawo spadkowe daje możliwość dziedziczenia po dalekich krewnych. Mam w związku z tym kilka pytań. Moja babcia (...)

 • porady prawne prawo spadkowe

  witam Mama i tata przepisała swoje działki na 4 mojego rodzeństwa, zostało gospodarstwo i działka przy domu oraz dom, który został mi obiecany, (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane