Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Umowa o przeniesienie autorskich praw majątkowych

  wynikających z korzystania z utworu. Przedstawiamy Państwu umowę przeniesienia majątkowego prawa autorskiego do tłumaczenia utworu. umowa, autorskie prawa majątkowe, licencja, pola eksploatacji

 • Umowa o projekty budowlane

  potrzebom inwestora. Dlatego umowa o prace projektowe powinna szczegółowo określać wzajemne uprawnienia i obowiązki stron. umowa, projekt, autorskie, pola eksploatacji,

 • Pozew o ochronę osobistych praw autorskich

  , prawo autorskie, prawa pokrewne, rozpowszechnianie, pola eksploatacji, twórca, artysta, korzystanie

 • Umowa o wykonanie strony internetowej

  . www, strona internetowa, wykonanie, dzieło, utwór, autor, prawa majątkowe, autorskie, pola eksploatacji

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • prawo do wizerunku

  W ubiegłym roku miałam podpisaną umowę o dzieło z agencją reklamową X na wykorzystanie moich zdjęc z sesji zdjęciowej dla dużej Firmy Y.1-wsza (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane