Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • DT-1 - Deklaracja na podatek od środków transportowych

  Minister Finansów 21 listopada 2005 r. wydał rozporządzenie zmieniające rozporządzenie w sprawie wzoru deklaracji na podatek od środków transportowych (Dz. U. Nr 232, poz. 1969). Nowy wzór (...)

 • PIT - 36 za 2011 rok

  , opodatkowanych na ogólnych zasadach przy zastosowaniu skali podatkowej, od których ani płatnik, ani podatnik w ciągu roku podatkowego nie miał obowiązku odprowadzania zaliczek, 3) korzystają ze zwolnienia (...)

 • DN-1 - deklaracja na podatek od nieruchomości

  . Zaprezentowane formularze wymagają uzupełnienia w szarych polach i dostosowania do potrzeb konkretnego urzędu. Poniżej prezentujemy taki przykład formularza DN-1 - deklaracji na podatek od nieruchomości. (...)

 • PIT-11/8B za 2005 rok

  za 2005 r. PIT-11/8B, informacja o dochodach oraz o pobranych zaliczkach na podatek dochodowy, PIT, płatnik

 • PIT - 37 za 2011 rok

  obojga małżonków. PIT - 37, formularz, rozliczenie, podatek, 2011

 • PIT - 28 za 2011 rok

  PIT ten składają osoby fizyczne osiągające dochody objęte ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych do 31 stycznia roku następującego po roku podatkowym. PIT - 28, rozliczenie, 2011 rok, podatek

 • PIT-38 za 2005 rok

  -38, rozliczenie roczne, podatek dochodowy, przychody z odpłatnego zbycia papierów wartościowych, udziały w spółce

 • PIT-37 za 2005 rok

  , podatek dochodowy, osoby fizyczne, wynagrodzenia, emerytury, renty

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

  CHCE SIE DOWIEDZIEC JAKTO JEST Z URLOPEM WYCHOWAWCZYM PLATNYM. OD 1 LISTOPADA ZACZYNAM PRACE. TERMIN PORODU MAM NA 8 MARCA WIEC 3,4MIESIACE POPRACUJE. (...)

 • Ile urlopu mi się należy???

  Pracuje po 5 godzin dziennie oprócz niedziel?Ile w końcu przysługuje mi urlopu?Jeśli chodzi o lata pracy to jest 9 lat.Moja mama pracuje w przedszkolu (...)

 • Zwrot podatku

  Pracowałam legalnie w Anglii, pobierano mi podatek(tax) i interesuje mnie sposób, w jaki działa angielskie prawo podatkowe i co mam zrobić ,żeby odzyskać (...)

 • Jak wygląda sprawa rozwodowa??? Help!!!

  Wkrótce mam rozprawę rozwodową. Ja i mój mąż mamy adwokatów i pewnie damy sobie nieźle "czadu". Mąż wniósł o rozwód mimo że mamy maleńkie (...)

 • oszukanie stazysty !!!!

  Od 1 czerwca jestem na stazu absolwenckim, mam 26 lat i skonczylam studia, jednak umowe podpisano ze mna 31 maja, gdyz jak stwierdzono na podstawie nowej (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.