Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Wypowiedzenie umowy o pracę wzór

  zarówno umowę o pracę zawartą na czas nieokreślony jak i umowę o pracę zawartą na okres próbny. Umowa o pracę na czas określony dłuższy niż 6 (...)

 • Regulamin zawierający warunki stosowania telepracy

  pracodawcy. Niniejszy dokument zawiera wzór umowy o pracę w formie telepracy zawieranej z niepełnosprawną osobą. Jednakże ustawodawca nakłada na pracodawcę zatrudniającego telepracownika (...)

 • Umowa o pracę z niepełnosprawnym

  uwzględnia specyfikę i odmienności umowy o pracę z osobą niepełnosprawną, a zamieszczone do poszczególnych postanowień umownych przypisy pozwalają pracodawcy lepiej zredagować treść umowy (...)

 • Umowa o pracę w formie telepracy z niepełnosprawnym

  pracodawcy. Niniejszy dokument zawiera wzór umowy o pracę w formie telepracy zawieranej z niepełnosprawną osobą. umowa, praca, niepełnosprawny, telepraca, pracodawca, pracownik

 • Odwołanie od wypowiedzenia umowy o pracę

  pracę lub podanie nieprawdziwej przyczyny wypowiedzenia umowy o pracę, powoduje bezskuteczność takiego wypowiedzenia. Pracownik, któremu podaną nieprawdziwą przyczynę wypowiedzenia (...)

 • Wzór Karty Polaka

  dowiesz się z porady: "Po co i jak ubiegać się o Kartę Polaka?" wzór Karty Polaka, Karta Polaka, Polacy na Wschodzie, Polonia, narodowość polska

 • Przedwstępna umowa o pracę

  wzór zawiera wymagane minimum, by umowa miała skutek prawnie wiążący. Można go oczywiście rozbudować o dodatkowe postanowienia, w zależności od potrzeb stron. praca, umowa o pracę, (...)

 • Umowa o pracę na czas nieokreślony

  Kodeks pracy wskazuje, iż umowa o pracę powinna zawierać pewne elementy. Umowa o pracę na czas nieokeślony jest przez ustawodawcę traktowana jako najbardziej typowa. Niniejszy wzór (...)

 • Umowa o pracę na czas określony

  zachowaniem terminu wypowiedzenia - by było to możliwe, konieczne jest zawarcie w umowie dodatkowego postanowienia. Obrazuje to niniejszy wzór. praca, umowa o pracę, czas określony, terminowa, (...)

 • Pozew o wypłatę wynagrodzenia za świadczenie pracy w godzinach nadliczbowych

  W przypadku gdy pracownik świadczył pracę, w ramach umowy o pracę, w godzinach nadliczbowych i nie otrzymał z tego tytułu czasu wolnego, ani wynagrodzenia za pracę w godzinach (...)

 • Rozwiązanie umowy o pracę bez wypowiedzenia przez pracownika

  rozwiązaniu umowy o pracę bez wypowiedzenia z winy pracodawcy ze względu na nieprzeniesienie w terminie wskazanym w orzeczeniu lekarskim do innej pracy. rozwiązanie bez wypowiedzenia, wypowiedzenie, (...)

 • Umowa o pracę na czas wykonania określonej pracy

  zawierać pewne elementy, co obrazuje niniejszy wzór. praca, umowa, umowa o pracę, czas wykonania określonej pracy, pracownik, pracodawca

 • Wniosek o przyznanie przydziału na realizację umów o dzieło w Republice Federalnej Niemiec

  ; 3) wskazanych w komunikacie Ministra Gospodarki - w ramach rozdziału dodatkowego. Wzór wniosku o przyznanie przydziału na realizację umów o dzieło w Republice Federalnej Niemiec podajemy (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • podanie o pracę wzór

  Witam Czy może ktoś mi powiedzieć jak powinno wyglądać podanie o prace lub gdzie znajdę taki wzór?Z góry dziękuję za pomoc

 • Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

  Prosze o pomoc.Mam 25 lat i od 2 lat jestem po rozwodzie cywilnym.Teraz chcialabym rowodu Koscielnego.Prosze mi pomoc bo nie wiem od czego mam zacząc.Bylam (...)

 • Społeczny kurator sądowy

  Jakie są obowiązki społecznego kuratora sądowego, na jakich warunkach ( umowa, płaca) pracuje? (Ola) jak sama nazwa wskazuje jest to praca spoleczna, (...)

 • Pozew do Sądu Pracy

  Proszę o pomoc w znalezieniu wzoru pozwu skladanego do Sądu Pracy (Andrzej 40) leszczyna@go2.pl napisz na prv to Ci wyślę e A czy ktos moze mi podpowiedziec (...)

 • Zwrot podatku

  Pracowałam legalnie w Anglii, pobierano mi podatek(tax) i interesuje mnie sposób, w jaki działa angielskie prawo podatkowe i co mam zrobić ,żeby odzyskać (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane