Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Lista założycieli stowarzyszenia

  Do wniosku o zarejestrowanie stowarzyszenia w sądzie rejestrowym komitet założycielski powinien dołączyć listę założycieli. Powinna ona zawierać imiona i nazwiska, datę i miejsce urodzenia, (...)

 • Pozew o zaprzeczenie ojcostwa

  miesięcy od urodzenia dziecka, a dziecko do trzech lat od osiągnięcia pełnoletniości. Prokuratora nie obowiązują te terminy. Może on wytoczyć powództwo w każdym czasie, a więc także wówczas, (...)

 • Wniosek o ustanowienie kuratora celem reprezentowania interesów dziecka poczętego

  ustanowienia kuratora dla dziecka poczętego, lecz jeszcze nie urodzonego istnieje w tych wypadkach, w których przepis szczególny wyraźnie taką zdolność mu przyznaje. Ma to miejsce przede wszystkim (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • jakie zaświadczenie na zawarcie małżeństwa za granicą

  Jak uzyskać zaświadczenie pozwalające na zawarcie związku małżeńskiego za granicą? Czy jest taki sam proceder zbierania tych dokumentów? Czy trzeba (...)

 • zmiana personaliów

  Mam takie pytanie: jakie dane personalne mogę zmienić? czy mogę zmienić w USC imię, nazwisko, miejsce urodzenia? A czy pesel można zmienić? jak (...)

 • Oskarżono mnie o kradzież, której nie dokonałem

  Witam Byłem ostatnio z kolegą (on ma lat 15, ma ADHD i bierze lekarstwa psychotropowe) w markecie OBI, trochę się pokręciłem z kolegą po markecie (...)

 • Spisanie

  Witam, wczoraj ze znajomymi stalismy na klatce, pokonczylismy piwa i wparowalo trzech policjantow. Pierwszy raz mialam taka sytuacje, goscie widac ze nieprzyjemni. (...)

 • Obecne niewolnictwo

  Mam taka zagwostkę - właśnei czytałem sobei post o bezpaństwowcach - temat mnei o tyle interesuje, że sam kiedyś jakośchciałem tak pokombinowac.. (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.