Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • darowizna samochodu????

  witam!!!!!! mam pytanie: Mam rodzine zagranica. Moja chcrzesna chce mi kupić samochód na urodziny no i się pojawia problem jak to jest z ta darowizna (...)

 • darowizna samochodu

  Mój tato chciałby mi sprzedać swój samochód, ale nie wiem jak należy to rozwiązać. Czy jest możliwe abym po kupnie tego auta był właścicielem (...)

 • darowizna samochodu od teściów

  Proszę o pomoc jak czytać przepisy dotyczące darowizny w takiej oto sytuacji. Teściowe są razem właścicielami samochodu, który darowizną chcą (...)

 • Darowizna samochodu, czyli jak "bezpoleśnie" pozbyć się współwłaściciela

  Witam i proszę o poradę. Jestem współwłaścicielem samochodu o wartości rynkowej ok. 7000-8000 zł (16-letnia mazda 323f ba). Drugim współwłaścicielem (...)

 • darowizna połowy samochodu

  Mój narzeczony kupił samochód i chce mi podarować połowę. czy jest to możliwe, jakie opłaty trzeba wnieść i jak wygląda potem rejestracja tego (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane