Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Postępowanie rozwodowe

  dostarczenia "aktualnego" odpisu. W związku z powyższym należałoby stwierdzić, że generalnie odpis kilkuletni wystarczy, chyba że sąd zadecyduje inaczej. odpis, akt, urodzenia, dokumenty, postępowanie (...)

 • Formalności przy rozwodzie, czyli czas trwania, przebieg i koszty postępowania rozwodowego - opinia prawna

  postępowania rozwodowego, rozwód, postępowanie rozwodowe, małżeństwo, rozwiązanie, pozew

 • Przekwalifikowanie separacji na rozwód

  wskazane w pytaniu dokumenty, wówczas będzie Pan musiał przełożyć je na język polski wyłącznie przez tłumacza przysięgłego. Stan majątkowy może Pan wykazać na podstawie umów oraz rachunków, (...)

 • Porada prawna na temat dokumenty rozwodowe

  Nie szukaj dłużej informacji na temat dokumenty rozwodowe, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Uznanie rozwodu sporządzonego w Tajlandii

  . 1145 – 1149 kpc). Zasadniczo orzeczenie rozwodowe polega na uznaniu w drodze postępowania, które toczy sie przed sądem okręgowym. W Pana przypadku należy jednak wskazać na uregulowania

 • Odszkodowanie od ubezpieczyciela

  odszkodowania jeżeli został poinformowany, iż toczy się postępowanie rozwodowe zainicjowane przez pozew, w którym znalazło się także żądanie dokonania podziału majątku Państwa. W takiej sytuacji (...)

 • Jak przygotować się do rozwodu?

  , dokumenty, wiadomości sms, e-mail – wszystko, co przyczyni się do udowodnienia Pani twierdzeń. W razie wskazania świadków należy podać ich adresy i wnieść o wezwanie świadków (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Dokumenty rozwodowe

  Witam Mam pytanie rozwiodłem sie pare miesięcy temu i wyjechałem za granicę i nie zdążyłem odebrac dokumentów rozowdowych teraz nie wiem skąd (...)

 • CZY ZARYZYKOWAĆ ORZECZENIE O MOJEJ WINIE??

  WITAM, Z męzem po krótkim okresie małzeństwa zaczęło się psuć... Oprócz tego,że przez rok niby szukał pracy,ale nie był na moim utrzymaniu,bo (...)

 • Ślub w USA i rozwód

  Wraz z chłopakiem wyjechaliśmy do USA - Kalifornia - i tam wzieliśmy slub cywilny. Chłopak miał także obywatelstwo amerykańskie. Planowaliśmy zostać (...)

 • Pozew rozwodowy - wzór...

  Witam! Mam pytanie dotyczące wzoru pozwu rozwodowego. Znalazłam w Internecie wzór (a nawet kilka). I tak sobie myślę, czy jeżeli został złożony (...)

 • ILE TRWA ROZWÓD ???

  Bardzo proszę, powiedzcie mi ile czasu trwa rozwód, jeśli zarówno ja jak i mój mąż jestesmy zgodni co do rozwodu i nie mamy dzieci.. Z góry dziękuje.. (Stella) (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane