Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Dofinansowanie kinematografii pod kontrolą

  .  Otrzymujący dofinansowanie przedsięwzięcia ma obowiązek wykorzystać uzyskane środki zgodnie z celem, na jaki je uzyskał, i zgodnie z umową o dofinansowanie przedsięwzięcia. (...)

 • Dopłaty unijne a podatek dochodowy i podatek VAT

  dofinansowanie stanowi przychód z pozarolniczej działalności gospodarczej. Jeżeli otrzymane dofinansowanie zostanie uznane za przychód, to wówczas co do zasady wszystkie koszty związane z jego (...)

 • Dofinansowanie dla niepełnosprawnych pracowników

  Prowadzę firmę kilkuosobową. Chciałbym zatrudnić osobę niepełnosprawną. Jakie dofinansowanie na wynagrodzenia i na składki ZUS mogę liczyć? Kwestię dofinansowania dla pracodawców (...)

 • Opinia prawna na temat dofinansowanie na dziecko

  Nie szukaj dłużej informacji na temat dofinansowanie na dziecko, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Rząd zdradza plany na przyszłość

  dziecko, a na kolejne 5 proc. - jeżeli w ciągu pięciu lat po zakupie mieszkanie urodzi się trzecie bądź kolejne dziecko. Od kiedy? Program będzie obowiązywał od 1 stycznia 2014 r. (...)

 • Nowe zasady dopłat do podręczników szkolnych

  żądać odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży lub obniżenia ceny. W przypadku zakupu używanych podręczników sprzedawca może skrócić czas na reklamację do roku. Zawsze potrzebny będzie dowód (...)

 • Wsparcie zatrudnienia osób niepełnosprawnych

  przez PFRON na działalność warsztatu terapii zajęciowej. Według nowych przepisów PFRON jest zobowiązany do przekazywania 14.796 zł na dofinansowanie kosztów pobytu uczestnika (...)

 • Refundacja kosztów wyposażenia stanowiska pracy

  wykształcenia średniego, lub c) powyżej 50 roku życia, lub d) samotnie wychowującą co najmniej jedno dziecko do 18 roku życia;Jeżeli więc osoba, którą zamierza Pan zatrudnić nie spełnia (...)

 • Czy chore dzieci stracą terapię?

  dofinansowanie otrzymało 390 „programów" (zadań).Prawdą jest, że dofinansowanie otrzymały 523 zadania na łączną kwotę 110 mln zł. Nieprawdą jest, że odrzucono 255 zadań. (...)

 • Mieszkanie dla młodych

  105,20 zł. Program obejmie także osoby chcące wybudować swój własny dom – wówczas dofinansowanie polega na zwrocie części podatku VAT od materiałów budowlanych. Podstawa (...)

 • Zaprzeczenie ojcostwa - od a do z

  sytuacji dotyczy. Dokonuje się tego w procesie i na mocy wyroku sądowego unieważniającego uznanie, mężczyzna, który uznał dziecko, przestaje być w świetle prawa jego ojcem. Najczęściej (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Odwołanie od zasądzonych alimentów

  Zostały mi przysądzone alimenty 300 złotych które musze płacić na córke.Sprawa ciągnęła sie rok czasu ponieważ matka mojej córki założyła (...)

 • wysokość alimentów na 2 dzieci od ojca pracujacego w Szkocji

  Mój maz przebywa obecnie w szkocji zarabia oficjalnie 812 funtów ale wykazuje że ma koszty pobytu 1400 funtów w jakiej wysokosci sąd moze mi przyznać (...)

 • Alimenty w ANGLII

  Czy ktos wie jaka jest wysokosc alimentow w UK? Oboje przebywamy za granica tzn. Byla zona i ja. Ona chce zalozyc sprawe o alimenty i zapowiada ze pusci (...)

 • skrajna bieda w rodzinie

  kilka dni temu dowiedziałem się o sytuacji mojej kuzynki, która samotnie wychowuje trójkę dzieci (jedno chore umysłowo, dwoje głuchoniemych). Jej (...)

 • SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

  Proponuję przeprowadzenie sondy: Proszę napiszcie w jednym zdaniu ile dostajecie alimentów, lub ile Sąd przyznał bez wzglądu na to, czy są płacone, (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane