Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Mieszkanie dla młodych

  Już 23 listopada wchodzi w życie ustawa o pomocy państwa w nabyciu pierwszego mieszkania przez młodych ludzi. Ustawa wprowadza system wsparcia finansowego dla osób do 35 roku życia, (...)

 • Amortyzacja wynajmowanego mieszkania

  ratach co miesiąc, co kwartał lub raz na koniec roku. Można je naliczać od pierwszego dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym wynajmowany środek trwały został oddany do używania, (...)

 • "Mieszkanie dla młodych" w uzgodnieniach międzyresortowych

  zaciągnięciu kredytu hipotecznego na zakup własnego mieszkania. W sytuacji braku zdolności kredytowej do umowy kredytowej mogą przystąpić najbliżsi krewni beneficjenta. Finansowym wsparciem (...)

 • Opinia prawna na temat dofinansowanie do kupna mieszkania dla policjantów

  Nie szukaj dłużej informacji na temat dofinansowanie do kupna mieszkania dla policjantów, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Bezpieczny majowy weekend

  pieniędzy do wewnętrznej kieszeni. Jeżeli włożyliśmy portfel, telefon komórkowy do reklamówki, torebki, plecaka, to pamiętajmy, by je zamykać i nosić przed sobą. Łupem złodziei kieszonkowych (...)

 • Powinności agenta nieruchomości

  do sfinalizowania transakcji na warunkach możliwie najkorzystniejszych dla niego.  Do standardów etycznych należy zaliczyć:  godne reprezentowanie siebie i swojego środowiska (...)

 • Czym jest spadek - czyli co możesz odziedziczyć?

  majątkowych poprzez wyszczególnienie praw i obowiązków niemajątkowych. Do tych ostatnich zalicza się zatem: wszystkie prawa osobiste (np. prawo do ochrony zdrowia, prawo do (...)

 • Wspólne korzystanie z mieszkania po rozwodzie

  rozwodowym. W mieszkaniu dochodziło do awantur, naruszania mojej cielesności - orzeczenie biegłego sądowego i zeznania świadków. Mam klucze do mieszkania, z mieszkania korzysta (...)

 • "Korzyści" zawodu nauczyciela

  obowiązującym we wskazanej szkole. Prawo do lokalu mieszkalnego Nauczyciel zatrudniony na terenie wiejskim oraz w mieście liczącym do 5000 mieszkańców ma prawo do lokalu mieszkalnego (...)

 • Mieszkanie dla policjanta

  do szczegółów należy odwołać się do przepisów Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 17 października 2001 r. w sprawie pomocy finansowej na uzyskanie lokalu mieszkalnego (...)

 • Nowe zasady dopłat do podręczników szkolnych

  dochodach nieprzekraczających 539 zł netto na jedną osobę oraz dzieci z niektórymi niepełnosprawnościami mają prawo do dofinansowania. Zwrot poniesionych wydatków wynosi od 175 do nawet (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Prawo rodzicielskie

  Chce pozbawic ojca mojego 6 letniego dziecka wladzy rodzicielskiej, nie widuje sie on z corka od 3 lat i sie nia nie interesuje, jak sprawic by sad przyznal (...)

 • Jak otrzymać mieszkanie z urzędu

  Witam, słyszałem, że działa w Polsce taka instytucja jak mieszkanie z urzędu. Napiszcie proszę, jakie trzeba spełnić warunki, aby takie mieszkanie (...)

 • Legalizacja miękkich narkotyków

  Chciałem w szanownym gronie osób zajmujących się prawem zadać pytanie: Czy jesteście za legalizacją miękkich narkotyków (np. marihunana) oraz (...)

 • Odwołanie od zasądzonych alimentów

  Zostały mi przysądzone alimenty 300 złotych które musze płacić na córke.Sprawa ciągnęła sie rok czasu ponieważ matka mojej córki założyła (...)

 • Podział majątku

  Komu należy się dom wybudowany na działce nalężącej do jednego ze współmałżonków (niezamieszkały). Jak spłacić drugą stronę stronę wg (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane