Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

  • Zatrudnienie osoby niepełnosprawnej

    Witam czy może mi ktoś powiedzieć jakie korzyści przyniesie mi jak zatrudnienie osobę niepełnosprawna?? Zatrudnienie osoby niepełnosprawnej jest (...)

  • Podatek od dofinansowania?

    Witam, dostałem dofinansowanie z gminy na budowę instalacji grzewczej, okazało się że będę musiał zapłacić podatek od tych pieniędzy, czy nie (...)

  • Zwrot dofinansowania do czynszu

    Dzień dobry ,mam pytanie.Moi rodzice 2 lata temu mieli rozprawe.dostali wtedy eksmisje bez prawa do lokalu.15 listopada b.r.otrzymali nakaz opuszczenia (...)

  • Stowarzyszenie a działalnośc wydawnicza

    Szanowni Państwo, chciałbym zasięgnąć porady dotyczącej działalności wydawniczej w stowarzyszeniu. Ogólny pomysł maluje się następująco: Prowadzimy (...)

  • studia pracownicze

    Czy firma, która wyśle pracownika do szkoły, musi opodatkowywać dofinansowania do czesnego? Takiego dofinansowania nie trzeba opodatkowywać.    (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane