Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Kasy fiskalne - o czym warto pamiętać?

  pracowników oraz przez spółdzielnie mieszkaniowe na rzecz członków czy innych osób, którym przysługuje spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu lub które są właścicielami lokali położonych (...)

 • Dodatki mieszkaniowe

  dodatkach mieszkaniowych oraz ustawy o dochodach jednostek samorządu terytorialnego (sejmowy druk nr 1741) dodatki mieszkaniowe, kryteria dochodowe, dochód

 • Dla kogo kasy fiskalne w 2008 roku?

  paliwa silnikowe albo jako dodatki lub domieszki do paliw silnikowych, bez względu na symbol PKWiU.  W razie utraty zwolnienia z obowiązku stosowania kas fiskalnych podatnicy są obowiązani rozpocząć

 • Porada prawna na temat dodatki mieszkaniowe dekretacja

  Nie szukaj dłużej informacji na temat dodatki mieszkaniowe dekretacja, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Zmiana wysokości dodatków mieszkaniowych

  mieszkaniowych.Źródło: Centrum Informacyjne Rządu. dodatek mieszkaniowy, dodatki mieszkaniowe, czynsz regulowany, czynsz

 • Zwolnienia z kas fiskalnych na 2018 rok

  używanych jako paliwa silnikowe albo jako dodatki lub domieszki do paliw silnikowych, bez względu na symbol PKWiU, n) wyrobów tytoniowych (PKWiU 12.00), napojów alkoholowych o zawartości

 • Komu zabiorą dodatki mieszkaniowe?

  tekście zmiany mają wejść w życie po 12 miesiącach od dnia publikacji w Dzienniku Ustaw. Dariusz Madejski, e-prawnik.pl dodatek mieszkaniowy, właściciel, najemca, lokator, dodatki mieszkaniowe

 • Ustawa o podatku dochodowym od osób fizycznych (art. 20-22)

  ) 97) dodatki mieszkaniowe i ryczałty na zakup opału, przyznane na podstawie odrębnych przepisów o dodatkach mieszkaniowych, 98) dodatek kombatancki oraz dodatek za tajne nauczanie

 • PIT 2012. Kiedy nie trzeba się rozliczać?

  funduszu związków zawodowych, dodatki do rent rodzinnych dla sierot zupełnych, dopłaty pracodawcy do wypoczynku dzieci czy dodatki mieszkaniowe – tłumaczy resort finansów. Zwolnione (...)

 • Świadczenia pielęgnacyjne dla rodziców dzieci niepełnosprawnych na obradach rządu

  , że wsparcie dla opiekunów niepełnosprawnych dzieci to także m.in. dodatki i świadczenia rodzinne, dodatki mieszkaniowe. Osoby niepełnosprawne mogą skorzystać ponadto z różnych formach (...)

 • Czy można osłabić inflację?

  jej skutków, np. przez dodatki dla emerytów i rencistów, dodatki mieszkaniowe i pomoc społeczną, jest godzeniem się na jej trwanie i oszukiwaniem społeczeństwa. Oznacza (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Dodatki mieszkaniowe w 2012 w praktyce.

  hej, co w praktyce zmienia będą dawać dodatki mieszkaniowe w przyszłym roku?! http://www.ksiegarnia-prawnicza.com.pl/dodatki-mieszkaniowe-w-praktyce/14 (...)

 • dobrowolne alimenty

  Z mężem nie prowadze godpodarstwa domowego - wyprowadził sie z domu 2 lata temu - nie mamy rozwodu ani seperacj (ja nie chcę)i; mąz dobrowolnie daje (...)

 • zabierają nam dodatki mieszkaniowe!

  Ponoć ma wejśc w życie nowelizacja, która zabierze nam dodatki do mieszkań! Pytam dlaczego?! Wszystko drożeje, a nam jeszcze wszystko po kolei zabierają! (...)

 • MIESZKANIE WOJSKOWE A ROZWÓD

  Według ustawy o zakwaterowaniu Sił Zbrojnych RP byłej małżonce rozwiedzionej z żołnierzem zawodowym przysługuje lokal zamienny (tzw. rozkwaterowanie). (...)

 • DODATEK MIESZKANIOWY !!!

  JAKIE SĄ WARUNKI OTRZYMANIA DODATKU MIESZKANIOWEGO PO 1 STYCZNIA 2005 ROKU. Z tego co wiem, to nic sie nie zmieniło. Pod uwagę sa brane dochody: nie (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane