Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Propozycje rządu zmian w ustawie o podatku dochodowym od osób fizycznych

  zagospodarowanie, udzielona usamodzielniającym się wychowankom rodzin zastępczych;dodatki do rent rodzinnych dla sierot;dodatki mieszkaniowe i ryczałty na zakup opału;zasiłki rodzinne (...)

 • Czy wysokość dodatku mieszkaniowego może być miarkowana?

  Konstytucją. Wyrok Trybunału Konstytucyjnego z dnia 9 maja 2006 r., sygn. akt P 4/05 dodatki, dodatki mieszkaniowe, mieszkania, wysokość dodatku

 • Wyższe dodatki mieszkaniowe dla nauczycieli

  przez organy administracji rządowej (Dz. U. 2004 r., Nr 281, poz. 2791). Wyższe dodatki mieszkaniowe dla nauczycieli

 • Porada prawna na temat dodatki mieszkaniowe dekretacja

  Nie szukaj dłużej informacji na temat dodatki mieszkaniowe dekretacja, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Dodatki mieszkaniowe niezgodne z konstytucją

  . akt U 14/02 mieszkania, dodatki, mieszkaniowe

 • Umowa najmu lokalu

  mieszkaniowe

 • Przyczyny odmowy dodatku mieszkaniowego

  faktycznie przed dokonaniem czynności meldunkowej stale zamieszkiwała z Panem w tym lokalu. dodatki mieszkaniowe, wspólne zamieszkiwanie, stałe zamieszkiwanie, gospodarstwo domowe

 • Wstrzymanie wypłaty dodatku mieszkaniowego

  miesięcy (tak Alfred Gola w: Myczkowski Lesław, Gola Alfred Ochrona praw lokatorów. Dodatki mieszkaniowe. Komentarz Warszawa 2003 Wydawnictwo Prawnicze LexisNexis s. 194). decyzja, dodatek

 • Umowa najmu

  ;Ochrona praw lokatorów. Dodatki mieszkaniowe. Komentarz. Wzory pozwów; Warszawa 2008 Wydawnictwo Prawnicze LexisNexis (wydanie III) ss. 200). W zakresie ziszczenia się warunku rozwiązującego

 • pozew o eksmisję

  przysługujące takim osobom jest prawem pochodnym od prawa najemcy - powstaje i gaśnie wraz z nim ( tak: Roman Dziczek, Ochrona praw lokatorów, dodatki mieszkaniowe. Komentarz. Wzory pozwów

 • Zwrot nakładów na wyposażenie mieszkania

  najmie lokali mieszkalnych i dodatki mieszkaniowe. Na jej podstawie obowiązki wynajmującego były w powyższym zakresie takie same. Przed wydaniem lokalu najemcy strony powinny były sporządzić (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Dodatki mieszkaniowe w 2012 w praktyce.

  hej, co w praktyce zmienia będą dawać dodatki mieszkaniowe w przyszłym roku?! http://www.ksiegarnia-prawnicza.com.pl/dodatki-mieszkaniowe-w-praktyce/14 (...)

 • dobrowolne alimenty

  Z mężem nie prowadze godpodarstwa domowego - wyprowadził sie z domu 2 lata temu - nie mamy rozwodu ani seperacj (ja nie chcę)i; mąz dobrowolnie daje (...)

 • zabierają nam dodatki mieszkaniowe!

  Ponoć ma wejśc w życie nowelizacja, która zabierze nam dodatki do mieszkań! Pytam dlaczego?! Wszystko drożeje, a nam jeszcze wszystko po kolei zabierają! (...)

 • MIESZKANIE WOJSKOWE A ROZWÓD

  Według ustawy o zakwaterowaniu Sił Zbrojnych RP byłej małżonce rozwiedzionej z żołnierzem zawodowym przysługuje lokal zamienny (tzw. rozkwaterowanie). (...)

 • DODATEK MIESZKANIOWY !!!

  JAKIE SĄ WARUNKI OTRZYMANIA DODATKU MIESZKANIOWEGO PO 1 STYCZNIA 2005 ROKU. Z tego co wiem, to nic sie nie zmieniło. Pod uwagę sa brane dochody: nie (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane