Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jakie świadczenia opieki zdrowotnej będą finansowane ze środków publicznych?

  instytucji ubezpieczenia zdrowotnego, kod ISO 3166-1 dla Rzeczypospolitej Polskiej, numer identyfikacyjny karty. Składka na ubezpieczenie zdrowotne Ustalona została składka miesięczna na (...)

 • Wynagrodzenie nauczyciela

  i ośrodków opiekuńczych przeznaczonych dla noworodków, dzieci do lat trzech, dla dzieci niepełnosprawnych ruchowo oraz dla osób (dzieci i dorosłych) upośledzonych umysłowo, psychicznie (...)

 • Wykaz prac wzbronionych młodocianym

  ;   - dla dziewcząt - 10 kg,       - dla chłopców - 15 kg,    b) przy obciążeniu powtarzalnym:       - dla dziewcząt (...)

 • Porada prawna na temat dodatki dla chorych na raka

  Nie szukaj dłużej informacji na temat dodatki dla chorych na raka, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Razem na rzecz zdrowia: strategia dla UE na lata 2008-2013

  wzmóc wysiłki na rzecz zapobiegania chorobom oraz wykonywania szczepień, dlatego wzywa Komisję do opracowania planu działań zapobiegawczych na cały pięcioletni okres. Wydatki na (...)

 • NIK krytycznie o programie Ministerstwa Zdrowia

  skontrolowanych ośrodkach PET wzrosła natomiast liczba oczekujących na badanie. W Centrum Onkologii im. M. Skłodowskiej-Curie w Warszawie liczba osób oczekujących na badanie PET wzrosła dwukrotnie (...)

 • Więcej pieniędzy na zdrowie

  ; na zakup sprzętu w zakresie onkologii, pediatrii i chirurgii dla oddziałów klinicznych w szpitalach na bazie obcej oraz centrów onkologii, 60 mln zł – na (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

  siemka, mam 19 lat i dwa dni temu dostałem mandat od policji za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym w wysokości 100zł. Moje pytanie jest takie, (...)

 • "PRZYWILEJE" SAMOTNEJ MATKI?

  Chciałabym sie dowiedzieć jake " przywileje" ma matka samotnie wychowująca dziecko, począwszy od narodzin dziecka? od czego powinna zaczać, (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane