Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Ustawa o dodatkach mieszkaniowych

  tytułu prawnego, oczekującym na przysługujący im lokal zamienny albo socjalny.2. Dodatek mieszkaniowy przysługuje na podstawie tylko jednego z tytułów wymienionych w ust. 1.Art. 3. 1. Dodatek (...)

 • Podstawy pobierania dodatku mieszkaniowego

  jeszcze o tym, iż nie mogła ubiegać się o dodatek mieszkaniowy. Ustawodawca wskazuje wiele tytułów prawnych jako podstawę do ubiegania się o taki dodatek. Być może więc, iż wszelkie (...)

 • Wyliczenie wysokości dodatku mieszkaniowego

  lokal zamienny albo socjalny. Należy jednak pamiętać, iż dodatek mieszkaniowy przysługuje na podstawie tylko jednego z powyższych tytułów. Aby dostać dodatek mieszkaniowy trzeba (...)

 • Porada prawna na temat dodatek mieszkaniowy 2012

  Nie szukaj dłużej informacji na temat dodatek mieszkaniowy 2012, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Wstrzymanie wypłaty dodatku mieszkaniowego

  domu lub inna osoba uprawniona do pobierania czynszu zostali zobowiązani do niezwłocznego zawiadomienia organu przyznającego dodatek mieszkaniowy o wystąpieniu zaległości w bieżącym regulowaniu

 • PIT 2012. Kiedy nie trzeba się rozliczać?

  Przyznali ci dodatek mieszkaniowy, odszkodowanie, zasiłek na dziecko czy pomoc z opieki społecznej? Sprawdź, czy w ogóle musisz składać PIT. Przyznali ci dodatek mieszkaniowy, (...)

 • Komu przysługuje dodatek mieszkaniowy i jak go otrzymać?

  od takiej decyzji do Samorządowego Kolegium Odwoławczego za pośrednictwem organu, który wydał tę decyzję. Jak jest wypłacany dodatek mieszkaniowy? Dodatek przyznaje się na okres (...)

 • Kryteria przyznawania dodatku mieszkaniowego

  przyznania dodatku mieszkaniowego. dodatek mieszkaniowy, najem, organ, kryteria, przyznanie

 • Dodatek energetyczny - jak otrzymać świadczenie w 2015 roku?

  energetycznego, z którym została zawarta umowa kompleksowa lub umowa sprzedaży energii elektrycznej. Kto otrzyma dodatek energetyczny?  Aby uzyskać dodatek energetyczny, konieczne (...)

 • Kiedy nie trzeba się rozliczać?

  Przyznali ci dodatek mieszkaniowy, odszkodowanie, zasiłek na dziecko czy pomoc z opieki społecznej? Sprawdź, czy w ogóle musisz składać PIT. - W zeznaniu nie wykazujemy dochodu, któ

 • Dodatki nauczycieli wiejskich

  może podwyższyć dodatek nauczycielowi zatrudnionemu na terenie wiejskim, na którym występuje deficyt kadr. W przypadku szkół prowadzonych przez organ będący jednostką samorządu terytorialnego (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane