Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Emp@tia Dobry Start - Złóż wniosek o świadczenie „dobry start

  start wypłacone mimo braku prawa do tego świadczenia; świadczenie dobry start wypłacone osobie innej niż osoba uprawniona do tego świadczenia, z przyczyn niezależnych od organu, który (...)

 • Jak uzyskać 300 złotych na każde uczące się dziecko?

  "Dobry Start" na każdego ucznia 300 złotych – tyle wynosi świadczenie „Dobry Start” dla każdego uczącego się dziecka. Rząd ustanowił program, na podstawie którego

 • Jaki budżet na rok 2019?

  wychowujących dzieci. Uwzględniono także skutki wynikające m.in. z: realizacji programu ,,Dobry start", którego celem jest wsparcie finansowe w ponoszeniu wydatków związanych z (...)

 • Porada prawna na temat dobry start

  Nie szukaj dłużej informacji na temat dobry start, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Poland Prize – ściągamy zagraniczne talenty do Polski

  wpisywał się w polski system prawny. Dajemy zagranicznym start-upom takie same warunki do rozpoczęcia biznesu jak polskim. Liczymy, że staną się one nieodłącznym elementem polskiego start-upowego (...)

 • 500+ na nowy okres świadczeniowy

  wniosków o różne formy wsparcia. Dotyczy to świadczenia wychowawczego 500+, świadczeń rodzinnych oraz tych z funduszu alimentacyjnego, a od tego roku również świadczenia dobry (...)

 • Jaki będzie budżet państwa w 2019 roku?

  "Rodzina 500 plus", którego celem jest pomoc dla rodzin wychowujących dzieci. Uwzględniono także m.in. skutki wynikające z: realizacji programu Emp@tia ,,Dobry start", którego celem (...)

 • „Mama 4+” - będzie kolejny rządowy program dla rodzin?

  co najmniej czwórkę dzieci, ale nie udało się im wypracować najniższej emerytury. Start programu planowany jest na 1 stycznia 2019 roku.  Po „Rodzina 500+” i „Dobry

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Zarabia 5tys, o ile mogęsię starać?

  Mój były partner zarabia około 5 tys miesięcznie. Mamy dwójke dzieci, 7 i 2 lata. Proszę o doradzenie o jaka kwote moge sie starać alimentów? Witam, Proponuję (...)

 • Samotna przyszła matka

  Witam serdecznie. Mam dość nietypowy problem. O ciąży dowiedziałam się dopiero w 15tym tygodniu ciąży i nie przysługuje mi ani becikowe ani dodatek (...)

 • Kropka nad alimentami

  Witam wszystkich!!! Bardzo bym chciała abyście pomogli lub doradzili w sprawie alimentów i wymienili się swoimi doświadczeniami. Zacznę od tego (...)

 • Waloryzacja polisy PZU

  Witam. Mam polisę założoną przez rodziców w '84r. (ubezpieczenie uposażenia dzieci). Powinienem dostać teraz znaczną kwotę z PZU, lecz oni oferują (...)

 • POLISA POSAGOWA PZU

  Poszukuję osób,które złożyły do sądu pozwy o wypłacenie należności z tytułu"polisa posagowa".Odwoływałam sie do PZU,ale bezskutecznie,dlatego (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane