Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Kierujący pojazdami

  jazdy, a to prawo jazdy zostało zatrzymane lub uprawnienie do kierowania pojazdami zostało cofnięte - w okresie obowiązywania zatrzymania prawa jazdy lub cofnięcia uprawnienia; (...)

 • Nowe zasady szkolenia, egzaminowania i uzyskiwania uprawnień przez kierujących pojazdami, instruktorów i egzaminatorów

  osób ubiegających się o prawo jazdy kategorii:  B lub B1 - jeżeli posiadają prawo jazdy kategorii C lub D;  B - jeżeli posiadają prawo jazdy kategorii (...)

 • Wymiana dokumentów prawa jazdy

  posiadaną kategorią, z tym że:1) prawo jazdy kategorii A wymienia się na prawo jazdy kategorii A i B1, 2) prawo jazdy kategorii trolejbusowej wymienia się na prawo (...)

 • Opinia prawna na temat do pobrania za darmo nowe testy prawo jazdy 2011

  Nie szukaj dłużej informacji na temat do pobrania za darmo nowe testy prawo jazdy 2011, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Nowe testy na prawo jazdy 2011 - sprawdź zmiany

  dotyczą jedynie określonej kategorii na prawo jazdy. Pojawiły się jednak nowe pytania, które znajdą się we wszystkich testach. Nowe pytania egzaminacyjne 1. Samochód (...)

 • Kodeks drogowy - Prawo o ruchu drogowym

  skrzyżowanie, jeżeli na skrzyżowaniu lub za nim nie ma miejsca do kontynuowania jazdy; 2) rozdzielania kolumny pieszych. Art. 26. 1. Kierujący pojazdem, zbliżając się do (...)

 • Od 2013 roku nowe kategorie prawa jazdy i wymagania wiekowe dla kierujących pojazdami

  posiadania tych uprawnień będzie miał możliwość uzyskania prawa jazdy na większe motocykle (odpowiednio A2 lub A). Podniesiono także minimalny wiek niezbędny do uzyskania bezpośredniego (...)

 • Nowe prawo jazdy. Problem dla kierowców?

  , przepisy mogą się jeszcze zmienić do tej daty. Możliwe będzie oczywiście złożenie wniosku o wymianę prawa jazdy na nowe przed tą datą - każdy, kto będzie chciał posiadać (...)

 • Prawo jazdy od 2013 roku na nowych zasadach

  określone w ustawie.  Prawo jazdy tylko terminowe Po 19 stycznia 2013 roku prawo jazdy nie będzie wydawane bezterminowo. Najdłuższym okresem ważności dokumentu będzie 15 (...)

 • Kodeks wykroczeń

  , jeżeli za wykroczenie i za przestępstwo orzeczono je na rzecz różnych podmiotów; 2) obowiązku naprawienia szkody, jeżeli za wykroczenie i za przestępstwo orzeczono je w związku (...)

 • Prawo o szkolnictwie wyższym (art. 107 - 277)

  wolnym od zajęć dydaktycznych. 2. Nauczyciel akademicki uzyskuje prawo do pierwszego urlopu wypoczynkowego w ostatnim dniu poprzedzającym letnią przerwę w zajęciach dydaktycznych, (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane