Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zagraniczna delegacja

  Skarbowego w Katowicach z dnia 8 grudnia 2005 r., sygn. PDP/423-17/05). delegacja, podróż służbowa, dieta, kurs wymiany

 • Delegacja zagraniczna

  wartości 33 euro za dobę (kwota właściwa dla Republiki Czeskiej).  delegacja, dieta, podróż służbowa, wynagrodzenie, euro

 • Zagraniczna delegacja

  Czy przepisy art. 151 i nast. kodeksu pracy (dotyczące godzin nadliczbowych) stosuje się także do delegacji zagranicznych? Sprawy związane z pracą w godzinach nadliczbowych regulują przepisy rozdziału V kodeksu (...)

 • Opinia prawna na temat delegacja zagraniczna druk

  Nie szukaj dłużej informacji na temat delegacja zagraniczna druk, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Delegacja zagraniczna zleceniobiorców

  wyjaśnienia. W przedstawionym stanie faktycznym chodzi po prostu o wysyłanie za granicę studentów, z którymi łączy Pana stosunek cywilnoprawny w postaci umowy o dzieło lub zlecenia. Delegacja (...)

 • Oświata po zmianach

  (druk nr 247) z dnia 06 lutego 2008 r. Rządowy projekt ustawy o zmianie ustawy o systemie oświaty oraz o zmianie niektórych innych ustaw (druk nr 248) z dnia 08 lutego 2008 r. Mundurki (...)

 • Wzmocnienie zdolności recepcyjnych i detencyjnych służb migracyjnych Gruzji - wizyta studyjna gruzińskich ekspertów

  delegacja

 • Zagraniczna podróż służbowa

  , delegacja, zaliczka, różnice kursowe

 • Delegacja zagraniczna a koszty reprezentacji

  Jednoosobowa działalność gospodarczą (KPiR). Wyjeżdżam w delegacje zagraniczną (Anglia) na kilka dni z wizytą do klientów, na rozmowy handlowe, poszukiwanie nowych kontaktów. Czy w ramach reprezentacji (...)

 • Koszty hotelu w delegacji zagranicznej

  zatytułowanym Sposób rozliczania zagranicznych delegacji służbowych. delegacja zagraniczna, koszty, hotel, nocleg, limit, zwrot, dieta, pracownik, podróż, pracodawca, rozliczanie

 • Rozliczanie diet zagranicznych

  . diety zagraniczne, zagraniczna podróż służbowa, rozliczenie, pracownik, delegacja, święta, soboty, niedziele

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Ryczałt za nocleg w podróży służbowej

  Czy istnieje przepis regulujący zasady wypłacania ryczałtu za nocleg w podróży służbowej samochodem ciężarowym (TIR)w którym to kabina jest wyposażona (...)

 • K.R.U.S. a delegacja zagraniczna

  Witam. Jako właściciel kilku hektarów ziemi jestem na ubezpieczeniu społecznym K.R.U.S.. Pewna firma chce mnie wysłać w delegację do Francji w celu (...)

 • Delegacja zagraniczna a referendum

  Przebywam i w okresie referendum bede przebywal sluzbowo za granica. Do najblizszego konsulatu, gdzie moge zaglosowac mam okolo 200 km. Czy w tej sytuacji (...)

 • Delegacja zagraniczna - slabe warunki mieszkaniowe

  Witam, Mam zapytanie w sprawie warunkow mieszkaniowych podczas delegacji zagranicznej. W naszej firmie trafil sie klient, ktory proponuje nam podczas (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane