Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Deklaracje VAT i informacje podsumowujące

  kwartalna deklaracja podatkowa. Deklaracja VAT-8 – podmioty uprawnione do jej złożenia oraz termin złożenia Deklarację VAT-8 składają podatnicy VAT inni niż zarejestrowani jako podatnicy (...)

 • Dopłaty uzupełniające dla rolników

  roboczych przed datą dostawy. dopłaty, uzupełniające, rolnik, umowa, deklaracja, warunki, postanowienia, termin

 • Jak należy składać deklaracje VAT?

  ;   składanie deklaracji, deklaracja podatkowa, podatek od towarów i usług, VAT

 • Porada prawna na temat deklaracja

  Nie szukaj dłużej informacji na temat deklaracja, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Inauguracja wdrożenia Europejskiej Deklaracji na rzecz Zdrowia Serca

  Europejska deklaracja na rzecz zdrowia serca, serce, kardiologia, leczenie, pacjenci, Ewa Kopacz, Minister Zdrowia, Polskie Towarzystwo Kardiologiczne

 • Po co warto założyć konto podatnika na Portalu Podatkowym?

  lub praw majątkowych, zryczałtowanego podatku dochodowego w formie karty podatkowej: PIT-16 - Wniosek o zastosowanie opodatkowania w formie karty podatkowej, PIT-16A - Deklaracja o wysokości składki

 • Ocenianie uczniów i egzaminy na nowych zasadach

  maturalnego? Nowe rozporządzeni wprowadza dwa terminy dla składania przez uczniów (absolwentów) deklaracji o wyborze egzaminów zdawanych na maturze (deklaracja wstępna – do 30 września i deklaracja

 • Deklaracja a odpowiedzialność karnoskarbowa

  . brak zawinienia z jego strony. przestępstwo, wykroczenie, odpowiedzialność karno-skarbowa, księgowy, podatnik, deklaracja

 • Deklaracja wekslowa a porozumienie wekslowe

  mowa w art. 10 prawa wekslowego. Nazwa deklaracja wekslowa wzięła się z praktyki. Nazwy deklaracja wekslowa i porozumienie wekslowe mogą być w zasadzie używane zamiennie. Następnie warto wskazać, (...)

 • VAT-7 - Deklaracja dla podatku od towarów i usług

  podatku od towarów i usług (Dz. U. 2005 r., Nr 185, poz. 1545). Deklaracja ta służy w zasadzie rozliczeniu się podatników z podatku VAT za okresy miesięczne. Składana jest w terminie do 25. dnia (...)

 • Zagraniczne podróże ze zwierzętami

  imieniu właściciela, zgodna ze wzorem zawartym w załączniku III do decyzji Komisji 2007/25/WE. Wzory obu dokumentów:  Deklaracja właściciela ptaków towarzyszących Świadectwo

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Weksel in blanco - jak wypełnić prawidłowo?

  Bardzo proszę o pomoc. Jak powinien być przygotowany / wypełniony częściowo weksel in blanco składany wraz z deklaracją wekslową jako zabezpieczenie (...)

 • Weksel własny

  W trakcie trwania umowy został podpisany weksel własny in blanco wraz z umową wekslową. Dotyczy to działalności ubezpieczeniowej i umowy agencyjnej. (...)

 • Deklaracja publiczna

  W czasie spotkania z przełożonym dowiedzieliśmy się, że za wykonanie pracy w terminie otrzymamy nagrody w wysokości ok 150-200% pensji. Była to (...)

 • E-deklaracja

  Hejka. Czy chcąc rozliczyć się drogą elektroniczną należy przygotować się na jakieś wydatki? Jak można uzyskać podpis elektroniczny i czy długo (...)

 • Deklaracja PIT

  Gdy składałam PIT w Urzędzie Skarbowym,po zapłaceniu kwoty którą musiałam powiedziano mi że PIT jest nie potrzebny i mogę go sobie zabrać. Kwitek (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane