Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Metryka sprawy ujawni, który urzędnik się pomylił

  ). Dariusz Madejski, e-prawnik.pl metryka sprawy, błąd urzędnika, urzędy, decyzja, decyzja administracyjna

 • Pomoc publiczna - kto i kiedy może ją uzyskać?

  decyzja o przesunięciu środków publicznych na konto przedsiębiorcy. Kiedy pomoc publiczną będzie trzeba zwrócić? Jeżeli z jakiegokolwiek źródła Komisja Europejska uzyska informację, że udzielona (...)

 • Decyzja wydana przez Sanepid

  Czy prawomocna decyzja administracyjna "Sanepidu" nakazująca dzierżawcy nieruchomości przywrócenie właściwego stanu sanitarno-epidemiologicznego przedmiotu dzierżawy, może być uchylona przez (...)

 • Porada prawna na temat decyzja administracyjna wzory

  Nie szukaj dłużej informacji na temat decyzja administracyjna wzory, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Brak możliwości wniesienia odwołania od decyzji administracyjnej

  (jednoinstancyjność postępowania jako wyjątek od zasady ogólnej dwuinstancyjności wprowadzają art. 127 § 3 k.p.a. oraz przepisy ustawowe). brak, możliwość, wniesienie, odwołania, decyzja, (...)

 • Świadczenie rzeczowe na rzecz obrony

  za używanie rzeczy - w przypadku gruntów ornych stawka dobowa ryczałtu w złotych wynosi 3,19 zł. powszechny obowiązek obrony RP, ograniczenia korzystania z nieruchomości, decyzja administracyjna

 • Odwołanie od decyzji SKO do sądu administracyjnego

  pod tytułem: Odwołanie od decyzji administracyjnej administracyjna decyzja, postępowanie administracyjne, odwołanie, samorządowe kolegium odwoławcze

 • Pozwolenie na budowę sprzed 3 lat

  , pozowlenie na budowę, decyzja administracyjna, wygaśnięcie decyzji, termin, okres

 • Immisja smrodu do mieszkania

  decyzję skierowaną do właściciela pizzerii. Decyzja administracyjna może być wydana wyłącznie w takiej sprawie, która jest sprawą administracyjną, a ponadto przepis prawa przewiduje załatwienie (...)

 • Ostateczność decyzji organu odwoławczego

  Kiedy decyzja administracyjna wydana przez organ odwoławczy staje się ostateczna? Czy z chwilą jej podjęcia czy też z chwilą jej doręczenia stronie postępowania? O ostateczności decyzji decyduje

 • Ważność pozwolenia na budowę

  uchyleniu postanowienia. Czy teraz mogę kończyć remont, czy muszę znowu składać o nowe zezwolenie? Decyzja administracyjna, jaką jest pozwolenie na budowę jest ważna 2 lata. Oznacza to, (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Unieważnienie małżeństwa

  Czy mógłby mi ktoś pomóc gdzie mogę znależć inrormacje na temat unieważnienia małżeństwa w Kodeksie Prawa Rodzinnego i Kodeksie Prawa Kanonicznego. (...)

 • Decyzja administracyjna

  Witam Szanownych znawców prawa Na wstępie chce przywołać akt prawny Ustawa z dnia 22 czerwca 2001r-o wykonywaniu działalności gospodarczej w zakresie (...)

 • pozew o rozwod - uzasadnienie

  chce sie rozwiesc, maz powiedzial, ze da mi rozwod i nie bedzie robil problemow, pozew mam prawie napisany, prawie, bo brak mi slow i logicznego myslenia, (...)

 • Ugoda administracyjna

  Poszukuję materiałów dotyczących podanego tematu (Arni) JA TAKŻE POSZUKUJĘ MATERIAŁÓW O UGODZIE, MOGĘ PODAĆ SWÓJ INTERNETOWY ADRES TO NAWIĄŻEMY (...)

 • błędnie wydana decyzja administracyjna

  Witajcie, organ pierwszej instancji wydał decyzję na podstawie rozporządzenia, które wymagało od strony dostarczenia zaświadczenia o zameldowaniu. (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane