Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Umorzenie postępowania rozgraniczeniowego

  W sprawie została wydana decyzja administracyjna o rozgraniczeniu nieruchomości, którą jedna ze stron, nie godząc się z rozstrzygnięciem, zaskarżyła do sądu cywilnego. Aktualnie sprawa toczy (...)

 • Elementy prawidłowej decyzji administracyjnej

  Jakie elementy powinna zawierać prawidłowa decyzja administracyjna? Decyzja powinna zawierać: 1. oznaczenie organu podatkowego, 2. datę jej wydania, 3. oznaczenie strony, 4. powołanie (...)

 • Rozstrzygnięcia SKO

  zagospodarowania przestrzennego, czy też może ją tylko uchylić i przesłać do ponownego rozpatrzenia. Jeśli SKO może ją zmienić, to czy decyzja ta jest ostateczna ?  Decyzja Prezydenta (...)

 • Porada prawna na temat decyzja administracyjna wzory

  Nie szukaj dłużej informacji na temat decyzja administracyjna wzory, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Wstrzymanie wydania decyzji o warunkach zabudowy

  publicznego, zawiadamia się na piśmie. Prosimy także o zapoznanie się z treścią artykułu Odwołanie od decyzji administracyjnej decyzja o warunkach zabudowy terenu, postępowanie administracyjne, (...)

 • Zakończenie działalności gospodarczej przez przedsiębiorcę będącego osobą fizyczną

  przysługuje stronie odwołanie. Jeżeli strona nie wniesienie we właściwym terminie (14 dni) odwołania, decyzja staje się ostateczna.Urząd gminy w terminie 14 dni od dnia kiedy decyzja stała (...)

 • Złóż wniosek o 500+

  . Poniżej znajdziesz zalecane do wykorzystywania przez organy właściwe realizujące świadczenia, wzory wniosków oraz załączników do tych wniosków (zarówno na obecny, jak (...)

 • Metryka sprawy ujawni, który urzędnik się pomylił

  ). Dariusz Madejski, e-prawnik.pl metryka sprawy, błąd urzędnika, urzędy, decyzja, decyzja administracyjna

 • Informacja publiczna a umowa handlowa

  odpowiedź (nie jest to decyzja administracyjna), że nie mogę tej informacji uzyskać, gdyż wykracza ona poza katalog informacji wymienionych w art. 6 ust. 1 ustawy o dostępie do informacji publicznej. (...)

 • Decyzja wydana przez Sanepid

  Czy prawomocna decyzja administracyjna "Sanepidu" nakazująca dzierżawcy nieruchomości przywrócenie właściwego stanu sanitarno-epidemiologicznego przedmiotu dzierżawy, może być uchylona przez (...)

 • Pomoc publiczna - kto i kiedy może ją uzyskać?

  decyzja o przesunięciu środków publicznych na konto przedsiębiorcy. Kiedy pomoc publiczną będzie trzeba zwrócić? Jeżeli z jakiegokolwiek źródła Komisja Europejska uzyska informację, że udzielona (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Unieważnienie małżeństwa

  Czy mógłby mi ktoś pomóc gdzie mogę znależć inrormacje na temat unieważnienia małżeństwa w Kodeksie Prawa Rodzinnego i Kodeksie Prawa Kanonicznego. (...)

 • Decyzja administracyjna

  Witam Szanownych znawców prawa Na wstępie chce przywołać akt prawny Ustawa z dnia 22 czerwca 2001r-o wykonywaniu działalności gospodarczej w zakresie (...)

 • pozew o rozwod - uzasadnienie

  chce sie rozwiesc, maz powiedzial, ze da mi rozwod i nie bedzie robil problemow, pozew mam prawie napisany, prawie, bo brak mi slow i logicznego myslenia, (...)

 • Ugoda administracyjna

  Poszukuję materiałów dotyczących podanego tematu (Arni) JA TAKŻE POSZUKUJĘ MATERIAŁÓW O UGODZIE, MOGĘ PODAĆ SWÓJ INTERNETOWY ADRES TO NAWIĄŻEMY (...)

 • błędnie wydana decyzja administracyjna

  Witajcie, organ pierwszej instancji wydał decyzję na podstawie rozporządzenia, które wymagało od strony dostarczenia zaświadczenia o zameldowaniu. (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane