Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Rozwód, rozdzielność, podział majątku

  Czy w przypadku ustanowienia przez małżonków roździelności majątkowej, w przypadku następującego później rozwodu i wystpienia przez jednego z (...)

 • Umowa dot. Funduszu remontowego

  Witam Pilnie potrzebuję wzór umowy, która by rozwiązywała obowiązek płacenia określonej kwoty na tzw. fundusz remontowy. Może krótko naświetlę (...)

 • Jak bronić mamę przed synową?

  Moja bratowa zamierza się rozwieść, puszczając z torbami męża oraz swoją teściową jednocześnie. Mama mieszka u nich po sprzedaniu własnego mieszkania, (...)

 • interpretacja umowy darowizny

  Treśc: par1. umowy darowizny sporządzonej w formie aktu notarialnego przez notariusza brzmi nastepuąco: "Prawo własności nieruchomości, dla której (...)

 • zrzeczenie się do własności prawa do wynalazku

  Witam wszystkich Nie wiem czy do odpowiedniego działu trafiłem, ale mam nadzieję że tak. Chciałbym spytać czy spotkał się ktoś z was z umową (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane