Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jak uzyskać 500 zł z programu „Rodzina 500 plus”?

  października do 30 września następnego roku kalendarzowego. Jednak, wyjątkowo, pierwszy okres, na jaki jest przyznane prawo do świadczenia, jest dłuższy, gdyż rozpoczął się 1 kwietnia 2016 (...)

 • Zagraniczna podróż służbowa

  przeprowadzenia operacji gospodarczych w przypadku rozliczenia kosztów delegacji zagranicznej, podatnik może przyjąć, że jest nim dzień rozliczenia kosztów i wg tego dnia zakwalifikować (...)

 • Zagraniczna delegacja

  rozliczenie delegacji zagranicznej można potraktować jako operację gospodarczą dokonaną w dniu rozliczenia tej zaliczki. Biorąc pod uwagę powyższe oraz fakt, że ustawodawca nie określił, (...)

 • Porada prawna na temat darmowy program do rozliczenia delegacji zagranicznej

  Nie szukaj dłużej informacji na temat darmowy program do rozliczenia delegacji zagranicznej, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Księgowanie diety w walucie obcej

  nim dzień rozliczenia zaliczki i wg tego dnia zakwalifikować koszty delegacji do kosztów uzyskania przychodów (por. interpretacja Pierwszego Urzędu Skarbowego w Katowicach, (...)

 • Sposób rozliczania zagranicznych delegacji służbowych

  granicę do chwili przekroczenia granicy polskiej w drodze powrotnej do kraju, lotniczej - od chwili startu samolotu w drodze za granicę z ostatniego lotniska w kraju do chwili lądowania (...)

 • Rozliczenie delegacji zagranicznej właściciela

  koszty (np. koszty noclegu, opłaty za przejazdy) w pełnej wysokości, natomiast diety tylko do określonej wysokości. Wysokość diety za dobę podróży w poszczególnych państwach jest określona w (...)

 • PIT 2012. Jak rozliczyć się przez Internet?

  odpłatnego zbycia nieruchomości i praw majątkowych dotyczących nieruchomości  . Jak przygotować się do rozliczenia? Niezależnie od tego, jaką metodę wybierzemy, musimy mieć program (...)

 • Przygotuj się na rozliczenie podatkowe PIT za 2017 rok

  % zapłaconego do Skarbu Państwa podatku na działalność charytatywną.   Podatnicy mogą być zobowiązani do złożenia kilku deklaracji PIT jednocześnie, np. PIT-36 z tytułu  prowadzenia (...)

 • Urzędnicy przyjmą nasze PIT-y w sobotę

  one interesantów w godzinach od 9 do 13. Sobota pracująca odbywa się w ramach ogólnopolskiej kampanii informacyjnej „Szybki PIT”. - Kampania skierowana jest do osób

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Darmowy Program Rozliczający PIT 2011!!

  Hej na money.pl znalażłem darmowy i dobry program do rozliczenia PIT 2011;) może jeszcze sie komus przyda przed koncem dnia dzisiejszego;) http://www.money.pl/podatki/pit_2011/oblicz/program-do-rozliczania-pitow/ Pamietajcie (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane