Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jak znaleźć dobrego prawnika?

  , zasiadają zwykle prawnicy. prawnik; prawnika; adwokata; adwokat szukać; prawnika; notariusz; radca prawny; porada; rada; porada prawna; informacja; doradca, reprazentacja

 • Czy wiesz, ile kosztuje pomoc prawnika?

  wydalibyśmy na prawnika może być kroplą w morzu. Nierzadko też prowadzenie spraw na własną rękę kosztuje nas wiele nerwów i zdrowia i … konieczna jest wizyta u lekarza. Być może (...)

 • Darmowa pomoc prawna: Sejm przegłosował ustawę

  niezamożnych, seniorów, kombatantów i weteranów Pomysł darmowego prawnika do poprawkiRada Ministrów może zająć się pomysłem na kolejnym posiedzeniu. darmowa pomoc prawna, adwokaci, (...)

 • Porada prawna na temat darmowa porada prawnika

  Nie szukaj dłużej informacji na temat darmowa porada prawnika, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Udzielanie porad prawnych przez nieuprawnionego

  zakończyć współpracę). Proszę o odpowiedź, bo ten oszust będzie dalej kantował, głównie ubogich ludzi. Przychodzą do niego, gdyż porada kosztuje 50 zł, a potem wyłudza pieniądze za prowadzenie (...)

 • Porady Prawne

  nas porada prawna z gwarancją "Dziś pytanie – dziś odpowiedź" oraz profesjonalnie przygotowana opinia prawna oraz dokument prawny – w 24 godziny! Skorzystaj z pomocy naszych ekspertów: zamów poradę

 • Konsumencie masz problem? Dowiedz się, do kogo się zwrócić

  . Każdy, kto przyjdzie, zadzwoni lub napisze do jednego z 48 oddziałów terenowych Federacji, może liczyć na bezpłatną pomoc z jej strony. Porada prawnika to forma jej działalności, (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Dobry adwokat - warszawa

  Witam. Poszukuję dobrego adwokata spraw rodzinnych w wawie. Polecam mec. Supera. pozdrawiam. strona supera.pl. Fala Moją sprawę prowadzi mec.Rogoyski, (...)

 • Aneks do odbioru technicznego !!!! Nie chcą oddać kaucji

  Witam Najpierw chciałabym przedstawić sprawę : Wynajmowałyśmy z koleżankami mieszkanie i dostałyśmy wypowiedzenie miesięczne umowy najmu( nie (...)

 • balkony-naciąganie mieszkańćow-pomocy:(

  Zaczne od poczatku; Półtora roku temu zaciagnęłam kredyt na mieszkanie i wprowadzilam sie do nowego lokalu. mieszkanie znajduje się w 8-letnim bloku (...)

 • alimenty na byłą żonę

  witam, od 3 lat jestem po rozwodzie (sąd orzekł, że wina leży po mojej stronie), płacę regularnie alimenty na dziecko 450zł/m-c przy zarobkach 2100zł (...)

 • podział majątku i co dalej

  Witam Od 5 lat jestem po rozwodzie niestety relacje z byłym mężem są złe... Po czterech latach w końcu zakończyła się sprawa o podział majątku, (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane