Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Projekt ustawy zwiększającej bezpieczeństwo pasażerów linii lotniczych

  PNR przekazanych do JIP. JIP przetwarzając dane PNR będzie wykonywać następujące czynności: dokonywać sprawdzeń pasażerów lotów PNR w celu identyfikacji osób, (...)

 • Służby dostaną dane pasażerów

  ścigania ich sprawców, a także podmioty właściwe w tych sprawach. ##baner## Dane PNR obejmują dane dotyczące przelotu pasażera, w tym dane osobowe, które są przetwarzane (...)

 • USA chcą dostępu do naszych danych osobowych

  danych, do której dostęp będzie ograniczony,. Oznacza to, że po upływie tego okresu dane pozostaną całkowicie anonimowe, a informacje pozwalające na identyfikację pasażera zostaną trwale usunięte. (...)

 • Porada prawna na temat dane pnr

  Nie szukaj dłużej informacji na temat dane pnr, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Parlament krytyczny wobec planów gromadzenia i udostępniania danych pasażerów

  bez konieczności uzyskania nakazu. Posłów nie przekonują argumenty wskazujące na wartość danych PNR i ich potencjału do celów egzekwowania prawa. Ich zdaniem nie istnieją dowody, że (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane