Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Ustawa o świadczeniach w razie choroby i macierzyństwa

  nieprzekraczający 3 miesięcy od daty uprawomocnienia się decyzji.  3. Cofnięcie upoważnienia, o którym mowa w ust. 1 i 2, następuje w formie decyzji.  4. Od decyzji, (...)

 • Wypowiedzenie zmieniające dla pracownicy w ciąży

  lekarskim, następnie wykorzystała urlop macierzyński, kolejno urlop wypoczynkowy w trakcie którego przedłożyła zwolnienie lekarskie od psychiatry na okres 6 miesięcy (do 29-12-2006). (...)

 • Szykują zmiany w zwolnieniach lekarskich dla mundurowych

  100 procent uposażenia. Podobnie będzie z funkcjonariuszami, którzy stali się niezdolni do służby z powodu udziału w misjach lub działaniach ratowniczych poza granicami kraju. Tym samym reforma (...)

 • Opinia prawna na temat czy zwolnienie lekarskie od psychiatry jest 100 procent platne

  Nie szukaj dłużej informacji na temat czy zwolnienie lekarskie od psychiatry jest 100 procent platne, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Kodeks spółek handlowych

  jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością lub spółka akcyjna, zaś komandytariuszem jest wspólnik tej spółki, wkładu komandytariusza nie mogą stanowić jego udziały w tej spółce (...)

 • Uzupełnienie braków formalnych pozwu

  lipca 2005 r. o kosztach sądowych w sprawach cywilnych. Możliwe jest złożenie wniosku o zwolnienie od kosztów sądowych w całości (art. 100 ust. 2) lub w części (art. (...)

 • Kodeks karny wykonawczy Cz. III

  -oświatowych, z zakresu kultury fizycznej i sportu tylko w oddziale, w którym jest osadzony, 4) poruszanie się tymczasowo aresztowanego po terenie aresztu śledczego odbywa się pod wzmocnionym dozorem (...)

 • Wykorzystywanie zwolnienia lekarskiego

  ; nie wykonuje pracy zarobkowej,   nie wykorzystuje zwolnienia lekarskiego od pracy w sposób niezgodny z jego celem.   Wątpliwości, czy zwolnienie lekarskie od (...)

 • Zwolnienie lekarskie a urlop bezpłatny

  . Zwolnienie to dostarczy w piątek. Nie wiem czy będzie w zwolnieniu kod B. W jakim dniu najpóźniej w tym konkretnym przypadku lekarz może wystawić zwolnienie lekarskie? Czy (...)

 • Brak doręczenia pracodawcy zwolnienia lekarskiego

  prawo zażądać od pracownika wyjaśnienia, czy w okresie zwolnienia z obowiązku wykonywania pracy z powodu choroby przeprowadzał zaleconą przez lekarza kurację, czy też wykorzystywał (...)

 • Mundurowi stracą na tych zmianach. Zobacz ile

  zwolnieniu lekarskim otrzymają, co do zasady 80 procent uposażenia wraz z dodatkami o charakterze stałym. Pomniejszone uposażenie będzie wypłacane w sytuacjach, gdy zwolnienie lekarskie (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane