Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Komu przysługuje dodatek mieszkaniowy i jak go otrzymać?

  0,02 zł). Ponadto zasadą jest, że dodatek nie pokryje więcej niż 70 % wydatków na mieszkanie (gmina może przesunąć ten próg w górę lub w dół o 20 (...)

 • Podstawy pobierania dodatku mieszkaniowego

  poczet należności za mieszkanie dodatku mieszkaniowego. Podsumowując, fakt, iż opisana rodzina nie posiada własnościowego czy też lokatorskiego prawa do lokalu w spółdzielni mieszkaniowej (...)

 • Wyliczenie wysokości dodatku mieszkaniowego

  o dodatek mieszkaniowy urodziło mi się dziecko czy zalicza się je do wniosku o dodatek mieszkaniowy? Czy mogę otrzymać odmowę przyznania dodatku? Zagadnienia związane (...)

 • Porada prawna na temat czy w policji dostaje sie dodatek mieszkaniowy

  Nie szukaj dłużej informacji na temat czy w policji dostaje sie dodatek mieszkaniowy, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Wstrzymanie wypłaty dodatku mieszkaniowego

  uregulowania należności w terminie określonym w zdaniu drugim wypłaca się dodatek mieszkaniowy za okres, w którym wypłata była wstrzymana. (art. 7 ust. 11 ustawy (...)

 • Kryteria przyznawania dodatku mieszkaniowego

  prawnego, oczekującym na przysługujący im lokal zamienny albo socjalny. Z powyższego wynika, iż Pana lokator spełnia pierwszy z koniecznych warunków, jest bowiem najemcą. Dodatek mieszkaniowy (...)

 • Komu zabiorą dodatki mieszkaniowe?

  tekście zmiany mają wejść w życie po 12 miesiącach od dnia publikacji w Dzienniku Ustaw. Dariusz Madejski, e-prawnik.pl dodatek mieszkaniowy, właściciel, najemca, lokator, dodatki (...)

 • Emeryt i rencista dostanie dodatek

  dodatku przysługuje w latach, w których nie przeprowadzono waloryzacji wskazanych świadczeń. Natomiast w razie zbiegu prawa do więcej niż jednego świadczenia osobie uprawnionej przysługuje (...)

 • Jak dostać dodatek energetyczny?

  lokalu mieszkalnego lub budynku mieszkalnego, w którym znajduje się tylko jeden lokal mieszkalny (dom jednorodzinny), w przeliczeniu na liczbę członków gospodarstwa domowego, (...)

 • Dodatki nauczycieli wiejskich

  rozporządzenia z dnia 16 maja 2001 r. (weszły w życie 21 czerwca 2001 r.) w sprawie wysokości oraz szczegółowych zasad przyznawania i wypłacania nauczycielskiego dodatku mieszkaniowego dla (...)

 • Dodatek mieszkaniowy a użyczenie

  nie ma obowiązku wydawać Pani zaświadczeń. O ich uzyskanie należałoby raczej poprosić znajomych – członków spółdzielni, którzy użyczają Pani lokal. mieszkanie, lokal, dodatek, dodatek (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

  siemka, mam 19 lat i dwa dni temu dostałem mandat od policji za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym w wysokości 100zł. Moje pytanie jest takie, (...)

 • Ograniczenie władzy rodzicielskiej

  Ojciec mojego dziecka nigdy nie był moim mężem i nie mieszkał ze mną od chwili urodzenia się naszej córki. Wcześniej kilka miesięcy mieszkaliśmy (...)

 • Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

  Witam! Poszukuję pilnie informacji na następujący temat. Wynajmowałem mieszkanie - jak się okazało właścicielka nie odprowadzała za nie podatku (...)

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

  CHCE SIE DOWIEDZIEC JAKTO JEST Z URLOPEM WYCHOWAWCZYM PLATNYM. OD 1 LISTOPADA ZACZYNAM PRACE. TERMIN PORODU MAM NA 8 MARCA WIEC 3,4MIESIACE POPRACUJE. (...)

 • mąż chce mi odebrac dziecko!!!!

  Zlozylam pozew o przyznanie wladzy rodzcielskiej.w tym momencie maz przetrzymuje dziecko[3-letnia coreczke]u siebie w domu,nie pozwalajac mi na swobodne (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane