Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Pożyczka z zagranicy

  mieszkajaca za granica). Urzad Skarbowy od tamtej pory nie skontaktowal sie z moja siostra i nie jestesmy pewne czy Urzad Skarbowy nie chce poczekac, az termin splacenia pozyczki (...)

 • Po co warto założyć konto podatnika na Portalu Podatkowym?

  . ##baner## Czy do danych znajdujących się na koncie na Portalu Podatkowym będą miały wgląd inne osoby? Podatnik może udzielić dostępu do swojego konta innej osobie fizycznej posiadającej (...)

 • Koszty postępowania egzekucyjnego w administracji - opinia prawna

  należy zwrócić uwagę na zagadnienie odpowiedzialności Skarbu Państwa za szkodę wyrządzoną przez funkcjonariusza państwowego przy wykonywaniu powierzonych mu czynności. Przesłanki tej odpowiedzialności (...)

 • Porada prawna na temat czy urzad skarbowy moze wejsc na konto

  Nie szukaj dłużej informacji na temat czy urzad skarbowy moze wejsc na konto, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Czekasz na zwrot podatku? To może Cię drogo kosztować

  zdecydować, w jaki sposób ją otrzymają: na konto, przekazem pocztowym czy też stawiając się w kasie urzędu skarbowego osobiście. Zwrot na konto To najprostszy i nie wiążący (...)

 • Mandat na podstawie fotoradaru a egzekucja

  wysokości znacznie przewyższającej kwotę mandatu) odpowiedziała, iż dokonał tego Urząd Skarbowy. Czy Urząd Skarbowy może w ten sposób zablokować konto (nie tylko kwotę na (...)

 • Postępowanie komornicze i zbieg egzekucji

  Nastąpił zbieg egzekucji komorniczej i skarbowej. Urząd skarbowy na mocy postanowienia sądu przekazał sprawę do egzekucji komornikowi. Zanim urząd skarbowy przekazał dokumenty dotyczące (...)

 • Co może pokrzywdzony w procesie karnym? - opinia prawna

  dokonała przeróbek. Płatność za samochód uiściłem na konto dilera, natomiast za kratkę i przeróbkę na konto firmy przerabiającej samochód. Formalnie diler sprzedał firmie (...)

 • PIT 2012. Liczysz na zwrot podatku? Zapłać mandat.

  pocztowym. Możliwe jest również przelanie pieniędzy na nasze konto bankowe. Warunkiem zwrotu nadpłaty na rachunek bankowy jest podanie jego numeru w formularzu ZAP-3 (np. jeśli (...)

 • JPK_VAT - obowiązek wszystkich podatników VAT

  potwierdzić w pełni online, 24h/7 dni w tygodniu. Warunek? Musisz mieć konto w tych bankach: PKO Bank Polski SA, Bank Zachodni WBK, Bank Pekao, mBank, ING Bank Śląski, Millennium Bank lub konto (...)

 • PIT 2013. Liczysz na zwrot podatku? Zapłać mandat.

  ;wce, np. w kasie urzędu lub przekazem pocztowym. Możliwe jest również przelanie pieniędzy na nasze konto bankowe. Warunkiem zwrotu nadpłaty na rachunek bankowy jest podanie jego (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Zwrot podatku

  Pracowałam legalnie w Anglii, pobierano mi podatek(tax) i interesuje mnie sposób, w jaki działa angielskie prawo podatkowe i co mam zrobić ,żeby odzyskać (...)

 • mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

  siemka, mam 19 lat i dwa dni temu dostałem mandat od policji za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym w wysokości 100zł. Moje pytanie jest takie, (...)

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

  CHCE SIE DOWIEDZIEC JAKTO JEST Z URLOPEM WYCHOWAWCZYM PLATNYM. OD 1 LISTOPADA ZACZYNAM PRACE. TERMIN PORODU MAM NA 8 MARCA WIEC 3,4MIESIACE POPRACUJE. (...)

 • nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

  Mam problem dotyczący konkretnie firmy kruk. Ponieważ mam zadłużenie (idea) z 2001 roku które przejeła firma windykacyjna (które już się przedawniło (...)

 • Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek

  Mam stały meldunek (od niedawna) w mieszkaniu komunalnym,w którym głownym najemcą jest moja babcia. czy administacja ma prawo wysiedlić mnie po śmierci (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane