Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jak dobrowolnie ubezpieczyć się zdrowotnie?

  dodatek do zasiłku rodzinnego z tytułu samotnego wychowywania dziecka i utraty prawa do zasiłku dla bezrobotnych na skutek upływu ustawowego okresu jego pobierania, przyznane na podstawie przepisów (...)

 • Urlop wypoczynkowy dla stażysty

  zakresie wprowadza rozporządzenie MPiPS z dnia 15 kwietnia 1996 r. w sprawie szczegółowych warunków odbywania u pracodawcy stażu przez bezrobotnego absolwenta. Przepisy szczegółowo regulują dość (...)

 • Prawo do zasiłku po likwidacji zakładu pracy

  Mój syn pracował 3,5 roku na pól etatu z wynagrodzeniem 1250 brutto. Teraz zakład sie likwiduje i syn dostał wypowiedzenie umowy. Czy w takiej sytuacji przysługuje mu zasiłek dla bezrobotnych (...)

 • Porada prawna na temat czy nalezy sie zasilek dla bezrobotnych dla absolwenta liceum

  Nie szukaj dłużej informacji na temat czy nalezy sie zasilek dla bezrobotnych dla absolwenta liceum, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Zasiłek dla absolwenta

  Jeżeli syn skończył studia inżynierskie i zarejestrował się w Rejonowym Urzędzie Pracy, to czy należy mu się zasiłek dla bezrobotnych i na jaki okres? Czy należy mu się zasiłek, (...)

 • Żądanie rozwodu przez pozwanego i alimenty

  całymi dniami robi, nie fatygowała sie też na zebrania, do czego się zobowiązała sama). Na chwilę obecną córka ma ukończoną szkołę podstawową i nie pracuje. Podjęła naukę w zaocznym liceum (...)

 • Nierównomierne rozłożenie alimentowania

  Czy we wniosku o zwiększenie świadczeń alimentacyjnych można prosić o nierównomierne rozłożenie obowiązku alimentacyjnego względem wspólnego dziecka? Czy wniosek taki powinien zawierać (...)

 • Domaganie się warunkowego umorzenia postępowania

  oskarżony dostał zawiadomienie o terminie posiedzenia w przedmiocie wydania wyroku skazującego. Czy w odpowiedzi na akt oskarżenia oskarżony może wnioskować o warunkowe umorzenie postępowania? Czy (...)

 • Wniosek o podwyższenia alimentów

  funduszu. Zmiana okoliczności to np. zmiana wysokości uzyskiwanego dochodu (np. utrata pracy przez matkę wychowującej samotnie dziecko i pozostawanie na zasiłku dla bezrobotnych itp.) KAŻDA (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

  CHCE SIE DOWIEDZIEC JAKTO JEST Z URLOPEM WYCHOWAWCZYM PLATNYM. OD 1 LISTOPADA ZACZYNAM PRACE. TERMIN PORODU MAM NA 8 MARCA WIEC 3,4MIESIACE POPRACUJE. (...)

 • mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

  siemka, mam 19 lat i dwa dni temu dostałem mandat od policji za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym w wysokości 100zł. Moje pytanie jest takie, (...)

 • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

  Na zwolnienie poszlam w 6 tygodniu ciazy. Lekarz powiedzial mi, ze nalezy mi sie tylko 180 dni zwolnienia, a ja do pracy przed porodem juz nie wroce. Co (...)

 • ile alimentow jesli ja nie zarabiam??

  Hej. mam pytanie ile moge oczekiwac alimentow na dziecko jesli ja sie nadal ucze (liceum) i nie mam zadnych dochodow, a moja rodzina (matka, bo ojciec (...)

 • ślub z obywatelem Turcji

  Mam narzeczonego ,który jest obywatelem z Turcji.Planujemy ślub.Czy mam sie czegos obawiać?Może ktoś ma za męża Turka? (kaśka) Kasia mam dokładnie (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane