Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Koszty z tytułu studiów magisterskich pracownika bez skierowania

  pracownika, którego dotyczy. Wystarczy ogólne określenie "usługi edukacyjne", albo "czesne za studia magisterskie I semestr". Jednak faktura taka powinna w powiązaniu z innymi dokumentami (...)

 • Opłata za studia pracowników

  pracownicy przechodzą do spółki. Czy można wrzucić w KUP opłatę za czesne pracowników, jeśli będą oni zatrudnieni tylko do końca marca? Do 15 marca należy wpłacić opłatę za (...)

 • Podnoszenie kwalifikacji przez pracowników

  firmy do pracownika kierujące na takie studia? Czy firma może w całości pokryć czesne takich studiów i rozliczyć to jako koszty? Czy fakt, że pracownik (stanowisko kierownicze) (...)

 • Porada prawna na temat czy moge odliczyc czesne za studia

  Nie szukaj dłużej informacji na temat czy moge odliczyc czesne za studia, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Studia podyplomowe kosztem uzyskania przychodów

  do egzaminu państwowego. Prowadzę działalność gospodarczą. Czy mogę wliczać już w koszty wydatki związane ze zdobyciem licencji pośrednika, czy powinnam mieć pośrednictwo już wpisane (...)

 • Opłaty za drugi kierunek studiów to przeszłość

  października 2016 r. Źródło: Sejm.gov.pl opłaty za studia, czesne za studia, opłaty za drugi kierunek

 • Opinia PKPP Lewiatan do reformy Partnerstwo dla Wiedzy

  finansowanie. Rozwiązanie to jednak będzie miało sens, jeżeli oba sektory (publiczny i niepubliczny), będą traktowane na równych zasadach. Pozostaje jeszcze kwestia, czy dodatkowe finansowanie będzie (...)

 • Opodatkowanie kosztów kształcenia pracownika

  Zawarliśmy z pracownikiem umowę o dokształcanie w formach szkolnych (studia zaoczne). Zwracamy mu 100 % kosztów czesnego na podstawie załączanych dowodów zapłat za czesne. Czy (...)

 • Studia na koszt firmy

  , wydatki na studia, koszty podatkowe

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

  Proponuję przeprowadzenie sondy: Proszę napiszcie w jednym zdaniu ile dostajecie alimentów, lub ile Sąd przyznał bez wzglądu na to, czy są płacone, (...)

 • czesne

  Witam Czy mogę odliczyc sobie od podatku czesne jakie płacę na studia męża? z góry dziękuje za pomoc Witam Mam takie pytanie czy tak może być (...)

 • Alimenty na dziecko

  W jakiej wysokości sad może przyznac alimenty na dziecko jesli mój mąż zarabia ok 1600zł a ja nie pracuje? Obowiązek alimentacyjny spoczywa na obydwojgu (...)

 • alimenty - studia zaoczne

  Jestem pełnoletni i mój brat także. Ja skończyłem w tym roku 3 letnie studia, a brat technikum. Obaj zamierzamy studiować zaocznie. Czy tata ma dalej (...)

 • mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

  siemka, mam 19 lat i dwa dni temu dostałem mandat od policji za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym w wysokości 100zł. Moje pytanie jest takie, (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane