Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zagubiony dowód osobisty

  należy uznać, że Pana postępowanie po utracie dowodu było prawidłowe. Dysponuje Pan wszelkimi dowodami na okoliczność bezprawnego posłużenia się zagubionym (skradzionym), dowodem osobistym, (...)

 • Rowerzysta po piwku nie straci prawa jazdy

  dostaną mandat, ten pierwszy dodatkowo zakaz jazdy samochodem. Dariusz Madejski, e-prawnik.pl kodeks karny, rowerzysta, alkohol, nietrzeźwi, prawo jazdy, zakaz prowadzenia

 • Prowadzenie samochodu bez prawa jazdy

  prawa jazdy stanowi wykroczenie podlegające karze grzywny. wykroczenia, podejrzany, przestępstwo, pijany, prawo jazdy, zatrzymanie, policjant, alkohol, po spożyciu

 • Opinia prawna na temat czy moge jezdzic skuterem po utracie prawo jazdy za alkohol

  Nie szukaj dłużej informacji na temat czy moge jezdzic skuterem po utracie prawo jazdy za alkohol, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Co jeśli ojciec nie płaci alimentów na dziecko?

  jazdy dłużnika alimentacyjnego - starosta wydaje więc decyzję o zatrzymaniu prawa jazdy. Zwrot zatrzymanego prawa jazdy nastąpi na wniosek gminy, gdy dłużnik umożliwi przeprowadzenie (...)

 • Pijany rowerzysta nie straci prawa jazdy

  kilka piw, ma zakaz jeżdżenia na jednośladzie i traci jednocześnie prawo jazdy. Tak samo jest w przypadku osób jadących po zażyciu narkotyków czy takich, którzy (...)

 • Sankcje za brak uprawnień do kierowania skuterem

  kierowania motorowerem obowiązana jest posiadać dokument potwierdzający uprawnienie do kierowania pojazdem, którym może być karta motorowerowa lub prawo jazdy. Kartę motorowerową może (...)

 • Czy możesz stracić pracę z powodu popełnienia przestępstwa? - opinia prawna

  Stan faktyczny W grudniu ubiegłego roku zostało zatrzymane prawo jazdy na podstawie art. 137 ust.1 pkt 1 Prawa o ruchu drogowym (alkohol w wydychanym powietrzu). Sprawa odbędzie się w (...)

 • Przebywanie w samochodzie pod wpływem alkoholu

  Czy dozwolone jest przebywanie za kierownicą w uruchomionym aucie po spożyciu alkoholu na terenie prywatnym? (auto stało, nie jechało) Tak, dozwolone jest przebywanie w takim samochodzie, (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane