Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zgoda małżonka na orzeczenie rozwodu

  Żona złożyła pozew rozwodowy z wnioskiem o nie orzekaniu o winie. Ja nie chcę zgodzić się na rozwód - o czym żona dowie się dopiero na posiedzeniu pojednawczym. (...)

 • Kiedy nie dostaniesz rozwodu?

  szoku np. zamach na życie drugiego małżonka czy zdrada, która szczególnie boleśnie dotknęła żonę. W takiej sytuacji sąd musi ocenić, mając na względzie charaktery małżonków, (...)

 • Alimenty bez rozwodu i separacji

  ? Proszę o informację czy można zasądzić alimenty bez orzeczenia sądu o rozwodzie bądź separacji? Jak mogę udowodnić że do tej pory żona otrzymywała ode mnie pieniądze? (...)

 • Porada prawna na temat czy można sprawdzić czy żona złozyła pozew o rozwód

  Nie szukaj dłużej informacji na temat czy można sprawdzić czy żona złozyła pozew o rozwód, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Rozwód bez orzekania o winie a wspólne mieszkanie

  zabezpieczyć przed zmianą zdania żony w trakcie procesu? Czy tą deklarację należy wpisać w treść pozwu? Czy w trakcie procesu można zażądać orzeczenia o winie (przy pozwie (...)

 • Przedawnienie roszczeń alimentacyjnych

  przeciwko mnie. Czy w latach 1992-2004 wypłacane alimenty z funduszu muszę zwrócić? Czy jest jakieś przedawnienie tego roszczenia? Czy muszę podwójnie płacić? Czy syn lub była (...)

 • Zawieszenie sprawy o alimenty a proces rozwodowy

  odrębna sprawa o zaspokojenie potrzeb rodziny i o alimenty pomiędzy małżonkami albo pomiędzy nimi a ich wspólnymi małoletnimi dziećmi co do świadczeń za okres od wytoczenia powództwa (...)

 • Żądanie rozwodu przez pozwanego i alimenty

  ). Na chwilę obecną moja żona ma o wiele lepszą sytuację finansową niż moja, dodatkowo jest w posiadaniu całego naszego dorobku i osiąga korzyści z czynnego gospodarstwa rolnego (o (...)

 • Załączniki do pozwu rozwodowego

  ? Czy pozew mogę złożyć drogą pocztową? Czy brak jakiegoś dokumentu może spowodować, że pozew zostanie zwrócony czy raczej sąd poprosi o uzupełnienie bez odrzucenia? (...)

 • Składamy wniosek o emeryturę w obniżonym wieku emerytalnym...

  ; oczekiwania na przyznanie emerytury, jeśli takie postępowanie wyjaśniające będzie konieczne. Czy można kontynuować zatrudnienie po przyznaniu emerytury, jaki dochód można osiągnąć? Emeryt (...)

 • Odpowiedź na pozew rozwodowy

  W jakim czasie od otrzymania odpisu pozwu rozwodowego mogę złożyć odpowiedź na ten pozew? Żona wniosła pozew o rozwód z mojej winy. Ja uważam, że mam dostateczną ilość (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • ILE TRWA ROZWÓD ???

  Bardzo proszę, powiedzcie mi ile czasu trwa rozwód, jeśli zarówno ja jak i mój mąż jestesmy zgodni co do rozwodu i nie mamy dzieci.. Z góry dziękuje.. (Stella) (...)

 • UNIEWAZNIENIE ŚLUBU KOSCIELNEGO

  bardzo prosze o pomoc!! chciała by sie dowiedziec od osób ktore juz uzyskały uniewaznienie jak cały proces ten przebiega!! sam bede starał sie o unieważnienie! (...)

 • Rozwód

  Witam Podjęłam decyzje o rozwodzie z moim mężem, który przebywa obecnie w zakładzie psychiatrycznym, ja natomiast jestem bezrobotna, czy mogę w (...)

 • Rozwód kościelny

  Czy ktoś może mi udzielić informacji, jakie warunki trzeba spełnić, aby dostać rozwód kościelny? (ada) Prawdę mówiąc jeszcze nie konsultowałem (...)

 • alimenty

  alimenty na zone Alimenty na żone płaci się tylko 5 lat jeżeli z twojej winy zostało przez sąd uznane rozpad małżeństwa lub jeżeli żona jet (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane