Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Ministerstwo Spraw Wewnętrznych wdraża system przeciwdziałania zjawiskom korupcyjnym

  . Program szkolenia zawiera cztery lekcje, a czas całej sesji to około 2 godzin. Podczas poszczególnych lekcji pracownicy Ministerstwa Spraw Wewnętrznych zapoznają się z charakterystyką zachowań

 • Przesłanki przyznania renty rodzinnej

  Pacjent zmarł po operacji z powodu ostrej choroby w przebiegu uzależniena alkoholowego, obecnie żona stara się o rentę rodzinną dla szesnastoletniej córki. Pacjent nie miał orzeczonej renty ani

 • Pełnomocnik w procesie cywilnym

  to zasadne o tyle, że najlepiej zna on sprawę - to on zawarł z dłużnikiem pisemne porozumienie o spłacie zaległości czynszowych, z którego dłużnik się nie wywiązał. Kodeks postępowania (...)

 • Opinia prawna na temat czat z prawnikiem

  Nie szukaj dłużej informacji na temat czat z prawnikiem, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Dopłata do zasądzonych alimentów

  Na wniosek byłej żony, sąd podwyższył mi kwotę płaconych alimentów od dnia złożenia przez nią pozwu tj. od 17-go września ubiegłego roku. Była żona jak twierdzi po konsultacji z prawnikiem, (...)

 • Odpowiedzialność odszkodowawcza prawnika

  a prawnikiem nosi znamiona umowy starannego działania - treścią zobowiązania profesjonalnego prawnika jest zatem dokonywanie określonych czynności w zakresie świadczenia fachowej pomocy prawnej zgodnie (...)

 • Konsultacja z radcą prawnym

  ich praw i obowiązków będących przedmiotem postępowania administracyjnego. Konsultacja z radcą prawnym jako profesjonalnym prawnikiem jest zatem co do zasady dopuszczalna. Należy jednak

 • Przedawnienie roszczeń z umowy ubezpieczenia

  . Nie pouczono o środkach odwoławczych, ani nie wskazano organów nadrzędnych mogących takie odwołanie rozpatrzyć. Czy te kilkunastoletnie składki przepadły bezpowrotnie? Zgodnie z art. 819 kc roszczenia

 • Obowiązki pracodawcy związane z utratą dokumentów - opinia prawna

  badanie wchodzi w zakres kontroli, jeżeli zalegają z opłatą należności z tytułu składek, sporządzić i wydać kopie dokumentów związanych z zakresem kontroli i określonych przez (...)

 • Składka OC a sprzedaż auta

  samochodu w związku z tym musieli mnie obciążyć . Dodam , że samochód został przekazany do autokomisu i dokument z przekazania został im wysłany . Z komisem została zawarta umowa (...)

 • Pułapki regulaminów sklepów internetowych

  jednolity z dnia 1 lutego 2013 r., Dz.U. z 2013 r. poz. 238) opłata za ogłoszenie wynosi 0,70 zł za każdy znak nie mniej jednak niż 60 zł. Przy założeniu, że wyrok liczyłby 1500 znaków (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Rozwód kościelny - PILNE!!!

  Czy może mi ktoś pomóc w sprawie unieważnienia małżeństwa kościelnego? Jeszcze mam jedno pytanie: Czy jeżeli rozwód cywilny miałam 3 lata temu, (...)

 • Rozwód kościelny

  Czy ktoś może mi udzielić informacji, jakie warunki trzeba spełnić, aby dostać rozwód kościelny? (ada) Prawdę mówiąc jeszcze nie konsultowałem (...)

 • ŻONA Z FILIPIN !!! LUDZISKA POMÓŻCIE !!!

  Sprawa wygląda tak ze poznałem za pośrednictwem internetu dziewczynę z Filipin. Chciałbym się z nią ożenić i żeby zamieszkała w Polsce. Doradźcie, (...)

 • ludzki

  Tak mi napisala pewna ˝durna lex˝po moim dlugim wywodzie o dobru dziecka, opiece rodzicielskiej, dojrzalosci itd patrz: jak ściagnąć zaległości (...)

 • obnizenie alimentów na dziecko 9 letnie

  Zarabiam 3200ZŁ MOJA zona 2000 tyś płace alimenty 450 zł czy moge je zmiejszyc o polowe przy czym moja byla zona zrabia ok 2000 zł. i ma na utrzynaniu (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane