Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Ministerstwo Spraw Wewnętrznych wdraża system przeciwdziałania zjawiskom korupcyjnym

  . Program szkolenia zawiera cztery lekcje, a czas całej sesji to około 2 godzin. Podczas poszczególnych lekcji pracownicy Ministerstwa Spraw Wewnętrznych zapoznają się z charakterystyką zachowań

 • Przesłanki przyznania renty rodzinnej

  Pacjent zmarł po operacji z powodu ostrej choroby w przebiegu uzależniena alkoholowego, obecnie żona stara się o rentę rodzinną dla szesnastoletniej córki. Pacjent nie miał orzeczonej renty ani

 • Dopłata do zasądzonych alimentów

  Na wniosek byłej żony, sąd podwyższył mi kwotę płaconych alimentów od dnia złożenia przez nią pozwu tj. od 17-go września ubiegłego roku. Była żona jak twierdzi po konsultacji z prawnikiem, (...)

 • Porada prawna na temat czat z prawnikiem

  Nie szukaj dłużej informacji na temat czat z prawnikiem, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Obowiązki pracodawcy związane z utratą dokumentów - opinia prawna

  badanie wchodzi w zakres kontroli, jeżeli zalegają z opłatą należności z tytułu składek, sporządzić i wydać kopie dokumentów związanych z zakresem kontroli i określonych przez (...)

 • Wyrok o kredycie w chf - zapowiadany przełom czy status quo?

  spłaty rat w polskiej walucie, które były każdorazowo przeliczane zgodnie z kursem sprzedaży franka szwajcarskiego z tabeli kursowej banku obowiązującej na dzień spłaty z godziny (...)

 • Pułapki regulaminów sklepów internetowych

  jednolity z dnia 1 lutego 2013 r., Dz.U. z 2013 r. poz. 238) opłata za ogłoszenie wynosi 0,70 zł za każdy znak nie mniej jednak niż 60 zł. Przy założeniu, że wyrok liczyłby 1500 znaków (...)

 • Sąd przesyła pisma tylko do pełnomocnika

  cywilnych. Z drugiej jednak strony nie został Pan poinformowany przez swego pracownika (który, jak zakładamy, był prawnikiem) o obowiązku wyraźnego odwołania pełnomocnictwa przed sądem. (...)

 • Co tak naprawdę sądy mówią o kredytach w CHF?

  charakterze. Ponadto w ogłoszeniu prasowym z dnia 23.01.2015 r. Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów poinformował o prowadzonych postępowaniach wyjaśniających wobec wszystkich banków, (...)

 • Odwołanie od decyzji ZUS

  . Ostatnia to usztywnienie stawu - z Funduszu, ale też bez gwarancji powodzenia z uwagi na znaczne odwapnienia kości. Nikt z lekarzy nie chce podjąć jednoznacznej decyzji w sprawie dalszego (...)

 • Opłata za usługi adwokata

  następuje natomiast zwiększenie wymiaru koniecznych do wykonania czynności, a zatem wyższe wynagrodzenie z tego tytułu nie należy się. Oczywiście wiele zależy od umowy jaką Państwo zawarliście (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • UNIEWAZNIENIE ŚLUBU KOSCIELNEGO

  bardzo prosze o pomoc!! chciała by sie dowiedziec od osób ktore juz uzyskały uniewaznienie jak cały proces ten przebiega!! sam bede starał sie o unieważnienie! (...)

 • Rozwód kościelny - PILNE!!!

  Czy może mi ktoś pomóc w sprawie unieważnienia małżeństwa kościelnego? Jeszcze mam jedno pytanie: Czy jeżeli rozwód cywilny miałam 3 lata temu, (...)

 • Rozwód kościelny

  Czy ktoś może mi udzielić informacji, jakie warunki trzeba spełnić, aby dostać rozwód kościelny? (ada) Prawdę mówiąc jeszcze nie konsultowałem (...)

 • ŻONA Z FILIPIN !!! LUDZISKA POMÓŻCIE !!!

  Sprawa wygląda tak ze poznałem za pośrednictwem internetu dziewczynę z Filipin. Chciałbym się z nią ożenić i żeby zamieszkała w Polsce. Doradźcie, (...)

 • Alimenty

  Witam. Mam pytanie.Wychowuje mnie mama gdyż ojciec porzucił ją i mnie, niestety moje kontakty z mamą coraz bardziej się pogarszają i tylko czekam (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane