Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Nowe zasady szkolenia, egzaminowania i uzyskiwania uprawnień przez kierujących pojazdami, instruktorów i egzaminatorów

  czas zatrudnienia na innym stanowisku pracy. Łączny czas zajęć praktycznych prowadzonych przez instruktora w ciągu doby nie może przekraczać 8 godzin. Do tego czasu nie wlicza się (...)

 • Ustawa o czasie pracy kierowców

  okresy rozliczeniowe czasu pracy ustala się w układzie zbiorowym pracy lub w regulaminie pracy albo w obwieszczeniu, jeżeli pracodawca nie jest objęty układem zbiorowym (...)

 • Nowe regulacje dotyczące transportu drogowego

  czasie pracy kierowców (Dz. U. 2004 r., Nr 92, poz. 879, ze zm.); Decyzja Komisji nr 2007/230/WE z dnia 12 kwietnia 2007 r. w sprawie formularza dotyczącego przepisów socjalnych odnoszących się (...)

 • Opinia prawna na temat czas pracy kierowców tabela

  Nie szukaj dłużej informacji na temat czas pracy kierowców tabela, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Przerywany czas pracy kierowców

  stosowania przerywanego czasu pracy będzie stanowił art. 18 ust. 3 ustawy o czasie pracy kierowców. przerywany czas pracy, kierowca, regulamin pracy, układ zbiorowy, (...)

 • Czas pracy kierowcy

  kierowca nie wykonywał pracy. Czasem dyżuru kierowców jest również czas, poza normalnymi godzinami pracy, w którym kierowca nie wykonuje czynności wymienionych ale jest obowiązany (...)

 • Czas pracy kierowców

  przekracza 7 godzin. Za czas przerwy, kierowcy przysługuje prawo do wynagrodzenia w wysokości połowy wynagrodzenia, podczas przerwy kierowca może swobodnie dysponować swoim czasem. Przy ustalaniu

 • Przerywany czas pracy

  pracy przerywanego czasu pracy dla kierowców, z którym pracownik został zapoznany. Pracownikowi - Kierowcy nie zmieniono warunków pracy i skierowano do pracy jako kierowca (...)

 • Przerywany czas pracy kierowców

  – przepis artykułu 139 kodeksu pracy w żaden sposób nie blokuje możliwości zastosowania przepisu artykułu 18 ustawy o czasie pracy kierowców.   czas pracy, kierowca, (...)

 • Czas pracy kierowców - zmiany

  regulujące czas pracy kierowów,3. Czas pracy kierowców - wymiar czasu pracy kierowców, 4. Czas pracy kieorwców - zakres pojęcia (...)

 • Równoważny system czasu pracy kierowcy

  równoważnego czas pracy znajdującej się na stronach naszego serwisu oraz Zmianach w prawie Czas pracy kierowców po 1 maja 2004 r. kierowca, czas pracy, równoważny (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Ryczałt za nocleg w podróży służbowej

  Czy istnieje przepis regulujący zasady wypłacania ryczałtu za nocleg w podróży służbowej samochodem ciężarowym (TIR)w którym to kabina jest wyposażona (...)

 • czas pracy dla kierowców autobusów

  Siema Mam mały dylemat Otóż poszukuje ustaw i rozporządzeń dotyczących czasu pracy kierowców autobusów w regularnej komunikacji pasażerskiej oraz (...)

 • czs pracy na pełnym etacie i wynagrodzenie

  Pracuje jako kierowca autobusu w równoważnym systemie czasu pracy z czasem przerywanym w firmie zatrudniającej około 80 kierowców na pełnym etacie (...)

 • Czas pracy 2012 - tabela.

  witam, mój problem jest prosty, poszukuje tabeli z czasem pracy, potrzebuje do frimy zrobic cos podobnego albo poprostu rpzekleić... proszę o jakiegoś (...)

 • CZAS PRACY KIEROWCÓW - kto mi pomoże?

  Witam Mam problem z czasem pracy kierowców. Zatrudniamy ich ok. 40. Jesteśmy firmą produkcyjno-handlową. Dotąd kierowcy nie do końca pracowali zgodnie (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane