Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Ustawa o czasie pracy kierowców

  zastrzeżeniem art. 19. 2a. Rozkładów czasu pracy nie ustala się dla kierowcy wykonującego przewóz rzeczy. Art. 12. 1. Tygodniowy czas pracy kierowcy, (...)

 • Czas pracy kierowców - zakres pojęcia czasu pracy

  pracy kieorwców. Przepisy Ustawy o czasie pracy kierowców, u.c.p.k., ( Dz.U. Nr 92, poz. 879) określają co należy rozumieć pod pojęciem „czas pracy kierowcy". (...)

 • Czas pracy kierowcy

  to rekompensuje zapłata za delegację? Jeżeli pracownik wyjeżdża w sobotę lub niedzielę, to czy powinien dostać dodatek z tytułu nadgodzin? Czasem pracy kierowcy jest czas od rozpoczęcia (...)

 • Porada prawna na temat czas pracy kierowcy

  Nie szukaj dłużej informacji na temat czas pracy kierowcy, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Czas pracy kierowców

  Jaki system czasu pracy należy stosować do kierowcy? Czas pracy kierowcy nie może przekraczać 8 godzin na dobę i przeciętnie 40 godzin w przeciętnie pięciodniowym tygodniu (...)

 • Czas pracy kierowcy

  godzin na dobę - w ramach systemu równoważnego czasu pracy. W przypadku gdy praca jest wykonywana w porze nocnej przez co najmniej 4 godziny, czas pracy kierowcy nie może przekraczać (...)

 • Czas pracy kierowcy ambulansu

  podstawie stosunku pracy, ustawa o czasie pracy kierowców narzuca też kilka dodatkowych wymagań. Dlatego też należy podkreślić, iż czasem pracy kierowcy jest czas od rozpoczęcia (...)

 • Czas pracy kierowcy

  . 2,5 godziny, kierowcy należy się zapłata i w jakiej wysokości? Kierowca zatrudniony jest na umowę o pracę, w której rozkład czasu pracy opisany powyżej został uwzględniony. Czasem pracy (...)

 • Czas pracy kierowców - zmiany

  definicji czasu pracy – od wejścia do UE czasem pracy kierowcy jest również czas poza przyjętym rozkładem czasu pracy, w którym kierowca pozostaje na stanowisku (...)

 • Czas pracy kierowców po 1 maja 2004 r.

  pracy; od przystąpienia do UE czasem pracy kierowcy ma być również czas poza przyjętym rozkładem czasu pracy, w którym kierowca pozostaje na stanowisku pracy kierowcy (...)

 • Zadaniowy czas pracy kierowcy

  zadaniowy czas pracy. Czy to możliwe i jak miałaby wyglądać taka umowa. Kierowca jadąc w kilka miejsc i na kilka dni jakie musi mieć wtedy dokumenty potwierdzające ten wyjazd. Mozliwość wprowadzenia (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • czas pracy kierowcy 2011

  Witam. chciałbym się dowiedzieć jaki czas przysługuje dla kierowców w 2011 roku. z góry dziękuję za odpowiedź!

 • Jaki jest czas pracy kierowcy ??

  witam, pracuję jako kierowca i mój kurs zazwyczaj wygląda tak, że jadę ok 4h potem jest 1 godzina przerwy na załadunek i znowu 4h jazdy, potem mam (...)

 • ile bedzie wynosic czas pracy kierowcy 2012

  ile w przyszłym roku ma wynosic dobowy czas pracy kierowcy?! ja szukam szkoleń z tym związanych, będą jeszcze jakieś w tym roku wiecie coś na ten (...)

 • Czas pracy kierowców

  Czy może mi ktoś powiedzieć czy można łączyć stanowisko kierowcy i magazyniera, jeśli jako kierowca pracuję 8 godzin? Ile wynosi czas pracy kierowcy (...)

 • Do Kuratorów zawodowych

  Wypowiedzi na temat kuratorów społecznych aplikacji i kurateli penitencjarnej były dość ciekawe. Proponuje jednak stworzyć nową grupę dyskusyjną (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane