Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Wokanda a ochrona danych osobowych

  , jak i prawnych, ale wskutek Pańskich działań możliwe byłoby naruszenie ich dóbr osobistych, takich jak, przykładowo: cześć, czy wizerunek. ochrona danych osobowych, GIODO, przetwarzanie danych, wokanda

 • Jawność wokandy

  zapoznać się z jej treścią poprzez samodzielne udanie się do budynku sądu nie napotyka naszym zdaniem na ograniczenia prawne. wokanda, jawność postępowania, postępowanie, zdjęcie, oskarżony

 • Konferencja o połączeniu zawodów adwokata i radcy prawnego

  : www.ms.gov.pl konferencja, Wokanda Prawnik Pl, adwokat, radca prawny, zawody prawnicze, korporacje

 • Opinia prawna na temat co to znaczy wokanda

  Nie szukaj dłużej informacji na temat co to znaczy wokanda, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Majątek wspólny małżonków

  ;łki środkami pochodzącymi z majątku wspólnego. Zgodnie z wyrokiem Sądu Apelacyjnego w Warszawie z dnia 14 stycznia 2000 r. (sygn. akt. I ACa 941/99, OSA 2000/9 poz. 34 str. 41, Wokanda

 • Ochrona wizerunku w prawie cywilnym i w prawie autorskim

  . Biorąc pod uwagę powyższe wnioski, należy stwierdzić, że w analizowanym stanie faktycznym, że o ile nie otrzymała Pani żadnego wynagrodzenia za sesje zdjęciową z Pani udziałem (co umowżliwia (...)

 • Zwolnienie przedsiębiorców od kosztów sądowych

  , albo niektórych opłat lub wydatków. Może też polegać na przyznaniu zwolnienia co do pewnej części roszczenia lub co do niektórych roszczeń dochodzonych łącznie; roszczenia (...)

 • Forma odmowy udostępnienia informacji publicznej

  przybiera formy decyzji administracyjnej (tak wyrok Naczelnego Sądu Administracyjnego z dnia 11 grudnia 2002 r., sygnatura II SA 2867/02, opublikowany w „Wokanda” z  2003 r., nr 6, s. 33

 • Zakres odpowiedzialności komandytariusza

  , nie jest obowiązany do zwrotu tego, co pobrał tytułem zysku na podstawie sprawozdania finansowego (art. 112 § 4 KSH), ani też tego, co zostało wypłacone na mocy umowy, której stronami (...)

 • Tok postępowania w sprawie o rozwód

  . Niestety, nie można przewidzieć terminu pierwszej rozprawy. sąd, postępowanie, terminy, rozprawa, wokanda

 • Informacja o postępowaniu spadkowym

  zaspokojenia należności przysługującej od zmarłego dłużnika).   postepowanie spadkowe, informacja, wokanda, wniosek, zabezpieczenie, wierzyciel, stwierdzenie nabycia spadku

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • obnizenie alimentów na dziecko 9 letnie

  Zarabiam 3200ZŁ MOJA zona 2000 tyś płace alimenty 450 zł czy moge je zmiejszyc o polowe przy czym moja byla zona zrabia ok 2000 zł. i ma na utrzynaniu (...)

 • ślub z obywatelem Turcji

  Mam narzeczonego ,który jest obywatelem z Turcji.Planujemy ślub.Czy mam sie czegos obawiać?Może ktoś ma za męża Turka? (kaśka) Kasia mam dokładnie (...)

 • Ratunku Kruk ściga PILNE

  Mam pytanie co robić w 1999 mąż zawarł umowe z cyfra + , w umowie zaznaczył iż opłaty abonamentowej bedzie dokonywał miesiecznie książeczką (...)

 • POłOWA KARY wokanda WOKANDA

  Prosze opowiedziec mi cos nieco o wokandzie i jak sie ja pisze ,czy gdzies moglabym otrzymac jej wzor (kasia) o jakiej karze mówisz? anka moj chlopak (...)

 • KONTAKTY Z DZIECKIEM

  MĄŻ Z KTÓRYM OBECNIE NIE MIESZKAM WNIÓSŁ SPRAWĘ DO SĄDU O UMOŻLIWIENIE KONTAKTÓ-W Z DZIECKIEM. NIE MIAŁ TAKIEGO POWODU PON-IEWAŻZ DZIECKIEM (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane