Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Firma windykacyjna a postępowanie spadkowe

  windykacyjne domagają się nadesłania aktu zgonu, jest im on potrzebny do przeprowadzenia postępowania spadkowego po zmarłym. Firmy windykacyjne były wierzycielami męża. Zgodnie natomiast (...)

 • Zasady odpowiedzialności wspólników spółki cywilnej - opinia prawna

  , a drugą połowę powinien zapłacić drugi ze wspólników. Zasadność żądań firmy windykacyjnej Windykacja należności przez firmy windykacyjne jest coraz częstszą formą odzyskiwania (...)

 • Ugoda między wierzycielem a dłużnikiem

  wyglądać takie porozumienie ugody? Co powinna zawierać taka ugoda? Przez kogo powinna być podpisana ze strony firmy windykacyjnej (wierzyciela) aby w przyszłości nie została podważona lub (...)

 • Porada prawna na temat co moga firmy windykacyjne

  Nie szukaj dłużej informacji na temat co moga firmy windykacyjne, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Wypowiedzenie umowy firmie windykacyjnej

  pozwany przegrywający sprawę z zasady będzie Pan zobowiązany zwrócić koszty postępowania sądowego powodowi. windykacja, wypowiedzenie umowy, cesja, przelew wierzytelności, postępowanie windykacyjne

 • Sprzedaż spornych wierzytelności

  pozostałą cześć należności oddała firmie windykacyjnej do ściągnięcia z dłużnika ( firmy A). Firma A otrzymała pismo w tej sprawie i od razu zgłosiła zastrzeżenie co do zasadności (...)

 • Kodeks cywilny

  gospodarczej.  Art. 55[2].  Czynność prawna mająca za przedmiot przedsiębiorstwo obejmuje wszystko, co wchodzi w skład przedsiębiorstwa, chyba że co innego wynika z treści czynności prawnej (...)

 • Czy musimy odpowiadać za nie swoje długi?

  wszystkim o zarzucie przedawnienia. Nierzadko bowiem zdarza się, że firmy windykacyjne próbują wyegzekwować dług już przedawniony. Warunkiem podniesienia takiego zarzutu jest jednak brak (...)

 • Działalność z zakresu wywiadu gospodarczego

  identyfikujące firmę (teleadresowe, rejestrowe), historię firmy, skład Zarządu, strukturę kapitałową, zakres działalności, zatrudnienie, dane finansowe (obroty, bilans), nieruchomości, bilans, (...)

 • Skutki sekurytyzacji dla dłużnika banku

  ogół będą to profesjonalne firmy windykacyjne. Może to być związane nawet z obsługą detektywistyczną. Wszystko w celu zapewnienia jak najskuteczniejszej egzekucji wierzytelności. (...)

 • Eksmisja najemcy

  . Jeśli jednak jest Pan pewien, że najemca po prostu unika odbioru korespondencji i nie chce dobrowolnie opuścić lokalu, można składać pozew o eksmisję.  Roszczenie windykacyjne (o wydanie

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane