Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zabezpieczenie w postępowaniu rozwodowym - opinia prawna

  wierzytelności zabezpieczonej hipoteką pociąga za sobą wygaśnięcie hipoteki, co zobowiązuje wierzyciela do dokonania wszelkich czynności umożliwiających jej wykreślenie, a w razie gdy ze (...)

 • Jak wprowadzano GMO do Polski?

  ;  Polska ma być wolna od upraw GMO, z wyjątkiem wyznaczonych stref, o ile wyraża na to zgodę Minister Środowiska za zgodą samorządu i obywateli, w promieniu 3 km od miejsca planowanego uwolnienia (...)

 • Przyznanie punktów karnych po ukaraniu mandatem

  pytania? Czy za wykroczenie drogowe popełnione ewidentnie przez kogoś innego (wtedy jechała kobieta, co jest widoczne na zdjęciu) mogę zostać ukarany ja? Na jakiej podstawie i za co (...)

 • Porada prawna na temat co grozi mi za nieplacenie niecalych alimentow

  Nie szukaj dłużej informacji na temat co grozi mi za nieplacenie niecalych alimentow, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Dowód na bycie spadkobiercą – opinia prawna

  bratem wynająć jeden z pokoi? 8. Co muszę zrobić aby odpowiadać tylko i wyłącznie za swoją część zadłużenia? 9. Czy zmienia się moja sytuacja w przypadku gdy spłacę przypadającą (...)

 • Jak udowodnić swoje prawo do spadku? - opinia prawna

  , natomiast nie ma wpływu na to, za jakie długi i w jaki sposób spadkobierca będzie odpowiadał. W przypadku zapłaty ceny za mieszkanie przez współwłaścicieli, to do świadczenia tego, mimo (...)

 • Podatek od sprzedaży nieruchomości

  jeszcze, że kupiłem dom od rodziców za taką samą kwotę, jaką oni wcześniej za niego zapłacili. Co jeszcze może mi grozić z tego tytułu? Przede wszystkim z pytania nie wynika (...)

 • Warunki finansowe odprawy

  mnie w tym piśmie o wykorzystanie przysługującego mi zaległego urlopu (45 dni) od jutra do końca roku, a za zaległe 15 dni wypłacą mi ekwiwalent. Mogę udowodnić, że w znaczącym (...)

 • Jeden czyn a przestępstw kilka, czyli obawy byłego agenta przed konsekwencjami – opinia prawna

  polecenie prokuratury właśnie z tego miasta gdzie jest filia X, w której byłam zatrudniona. Zupełnie nie wiem jak mam się zachować i co mi za to grozi. Opinia prawna Z (...)

 • Wykonanie obowiązku alimentacyjnego

  dochodów jakie osiągnął w poprzednich latach. Czy można żądać aby okazał się rozliczeniami PIT z lat poprzednich? Co grozi za nie wykazanie dochodów za granicą w zeznaniach (...)

 • Warunki i zasady wydania kopii aktu oskarżenia

  sporządzenia z nich odpisów. Za zgodą prezesa sądu akta te mogą być udostępnione również innym osobom. Na wniosek oskarżonego lub jego obrońcy wydaje się odpłatnie kserokopie dokumentów z akt (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Wysokość alimentów

  Czy matka nieślubnego dziecka ma prawo żądać od ojca 35% jego dochodów mimo że sama zarabia tyle co on? Ojciec ma rodzinę (żonę i syna) jest jej (...)

 • Alimenty na dziecko

  W jakiej wysokości sad może przyznac alimenty na dziecko jesli mój mąż zarabia ok 1600zł a ja nie pracuje? Obowiązek alimentacyjny spoczywa na obydwojgu (...)

 • Alimenty dla byłego współmałżonka

  Jestem po rozwodzie. Mój mąż został uznany winnym rozpadowi małżeństwa. Moja sytuacja finansowa uległa pogorszeniu. Chciałabym wystąpić o alimenty (...)

 • Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

  Czy jest możliwość pozbawienia ojca praw rodzicielskich i żeby także płacił alimenty. Proponował mi bym usuęła ciążę i wogóle nie interesował (...)

 • Odwołanie od zasądzonych alimentów

  Zostały mi przysądzone alimenty 300 złotych które musze płacić na córke.Sprawa ciągnęła sie rok czasu ponieważ matka mojej córki założyła (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane