Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • PIT 2012. Jak obliczyć ulgę na dziecko?

  . Dziecko trzeciej pary urodziło się 6 grudnia 2012 roku. Rodzice odliczą w PIT za rok 2012 ulgę za jeden miesiąc. Odpiszą od podatku więc 92,67 zł. W (...)

 • Jak osoby samotnie wychowujące dzieci mogą rozliczyć się z PIT?

  ;w.  Nie dotyczy to małżonków, w stosunku do których orzeczono separację w rozumieniu odrębnych przepisów.  Kto może rozliczać się z (...)

 • PIT 2012. Jak rozliczyć się przez Internet?

  elektroniczny PIT. Wystarczy, że będziemy je posiadali w wersji elektronicznej. Poświadczenie możemy też wydrukować, co oszczędzi problemów w razie awarii komputera.     (...)

 • Opinia prawna na temat co bedzie mozna odliczyc w pit za rok 2012

  Nie szukaj dłużej informacji na temat co bedzie mozna odliczyc w pit za rok 2012, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • PIT 2012. Ulga na wychowanie dziecka

  zatem od podatku ulgę za trzy miesiące. Wysokość odliczenia wyniesie 278,01 zł. Dziecko trzeciej pary urodziło się 6 grudnia 2012 roku. Rodzice odliczą w PIT za rok (...)

 • Złóż PIT-12 i zapomnij o rocznym rozliczeniu z fiskusem

  . W takiej sytuacji nie jest już potrzebna informacja PIT-11, która służy do samodzielnego rozliczenia rocznego. Obliczając podatek pracodawca: odlicza od dochodu pobrane w ciągu roku (...)

 • Ci podatnicy muszą złożyć więcej niż jeden PIT

  wieczystego użytkowania gruntów (trzeba złożyć także PIT-39). PIT-38 i PIT-39 dla obrotów z rynków nieruchomości i kapitałowego W przypadku (...)

 • Jak rozliczyć się przez Internet? PIT 2013

  informacje:- imię (pierwsze),- nazwisko,- data urodzenia,- numer PESEL (jeśli podatnik posiada ten numer),- kwota przychodu wskazana w PIT za rok 2012(jeśli nie był składany, (...)

 • Jak obliczyć ulgę na dziecko? - PIT 2013

  przysługuje na cały rok podatkowy. Trzeba zebrać odpowiednie dokumenty Rozliczając w PIT za rok 2013 ulgę na dziecko, wraz z PIT-36 lub PIT-37 musi wypełnić (...)

 • Tylko do dzisiaj czas na przekazanie pracownikom PIT-11

  dni w ciągu roku lub ich ośrodek interesów życiowych znajduje się w innym kraju). Podlegają one opodatkowaniu w Polsce tylko od uzyskanych tu dochodów. Do końca lutego trzeba wysłać PIT-11 (...)

 • Skorzystaj z abolicji podatkowej!

  (uzyskane za granicą) w walucie obcej w pierwszej kolejności należy pomniejszyć o diety w walucie obcej, określone w przepisach w sprawie wysokości oraz warunków (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Zwrot podatku

  Pracowałam legalnie w Anglii, pobierano mi podatek(tax) i interesuje mnie sposób, w jaki działa angielskie prawo podatkowe i co mam zrobić ,żeby odzyskać (...)

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

  CHCE SIE DOWIEDZIEC JAKTO JEST Z URLOPEM WYCHOWAWCZYM PLATNYM. OD 1 LISTOPADA ZACZYNAM PRACE. TERMIN PORODU MAM NA 8 MARCA WIEC 3,4MIESIACE POPRACUJE. (...)

 • SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

  Proponuję przeprowadzenie sondy: Proszę napiszcie w jednym zdaniu ile dostajecie alimentów, lub ile Sąd przyznał bez wzglądu na to, czy są płacone, (...)

 • ŻONA Z FILIPIN !!! LUDZISKA POMÓŻCIE !!!

  Sprawa wygląda tak ze poznałem za pośrednictwem internetu dziewczynę z Filipin. Chciałbym się z nią ożenić i żeby zamieszkała w Polsce. Doradźcie, (...)

 • mąż chce mi odebrac dziecko!!!!

  Zlozylam pozew o przyznanie wladzy rodzcielskiej.w tym momencie maz przetrzymuje dziecko[3-letnia coreczke]u siebie w domu,nie pozwalajac mi na swobodne (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane