Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Wewnątrzwspólnotowa dostawa towarów i jej opodatkowanie VAT-em

  terminie uprawnia podatnika do korekty deklaracji za maj.  Przykład:   Podatnik otrzymał dokument przewozowy w sierpniu. Podatnik dokonuje zatem korekty deklaracji za maj: Zmniejszając

 • Jak złożyć zeznanie podatkowe?

  potwierdzeniem odbioru. Złożenie w polskim konsulacie Osoby przebywające za granicą kraju, chcący złożyć zeznanie podatkowe w terminie, mają ku temu dwie możliwości. Mogą je wysłać za (...)

 • PIT 2012. Jak rozliczyć się przez Internet?

  atrybutów 414 Weryfikacja negatywna - błąd danych identyfikacyjnych . Po wysłaniu formularza otrzymamy numer referencyjny. Pamiętajmy, że nie jest on poświadczeniem złożenia PIT za (...)

 • Opinia prawna na temat cit-8 0 formularz interaktywny za 2012 rok

  Nie szukaj dłużej informacji na temat cit-8 0 formularz interaktywny za 2012 rok, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Sprawozdanie o udzielonych zamówieniach tylko do 1 marca

  okres dłuższy niż 1 rok zamawiający powinni uwzględnić całą wartość umowy oraz wykazać ją w sprawozdaniu za rok, w którym zawarto umowę.Jakie wartości uwzględnić w przypadku (...)

 • Rozliczenie roczne przez internet prosto jak nigdy dotąd - już działa! PIT-37 bez kwalifikowanego podpisu elektronicznego

  Ministerstwo Finansów uruchomiło usługę elektronicznego rozliczenia PIT-37 przez Internet, bez konieczności potwierdzania go kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Interaktywny formularz za (...)

 • Jak rozliczyć się przez Internet? PIT 2013

  informacje:- imię (pierwsze),- nazwisko,- data urodzenia,- numer PESEL (jeśli podatnik posiada ten numer),- kwota przychodu wskazana w PIT za rok 2012(jeśli nie był składany, to wpisujemy (...)

 • Składanie zeznań PIT-37 za rok 2008 przez Internet

  wersji elektronicznej nie będzie podlegać opłacie skarbowej.Źródło: www.mf.gov.pl formularz interaktywny, składanie deklaracji, zeznanie podatkowe, rozliczenie roczne, PIT-37, rok 2008, (...)

 • Rejestracja VAT w handlu wewnątrzwspólnotowym

  ;normalne” zasady i terminy zwrotu określone dla pozostałych podatników, stosuje się począwszy od rozliczenia za okres rozliczeniowy następujący po upływie 12 miesięcy lub po upływie 4 kwartałów, (...)

 • PIT 2012. Sprawdź, jak rozliczyć PIT-37

  potraktować jako informację PIT-11 (o uzyskanych przez podatnika przychodach za dany rok podatkowy) i samodzielnie wypełnić PIT-37 lub PIT-36. Najczęściej podatnicy zmieniają wcześniejszą (...)

 • PIT - 36L za 2011 rok

  podatników rozliczających się indywidualnie. Jeżeli pozycja przeznaczona do wpisywania kwoty nie będzie wypełniona - urząd skarbowy przyjmie, że podatnik wpisał ‘0’. PIT - 36L, formularz, (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane