Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • PIT 2012. Chcesz ulg w podatkach? Wybierz załącznik.

  zabezpieczenie emerytalnego (IKZE). Po raz pierwszy z tej ulgi skorzystamy właśnie w zeznaniu składanym za 2012 rok. 25, 26, 27 Tutaj wpisujemy pozostałe ulgi wcześniej niewymienione. 30, (...)

 • Ulga budowlana a brak porozumienia małżonków

  nadal możliwość odliczania „sum”, które nie znalazły pokrycia w podatku za lata ubiegłe. Problem pojawia się w rozliczeniu w zeznaniu za rok 2005, kiedy konflikt pomiędzy (...)

 • PIT 2013. Sprawdź, jak rozliczyć PIT-37

  , że chcemy jednak samodzielnie wypełnić zeznanie podatkowe, otrzymany od pracodawcy druk możemy potraktować jako informację PIT-11 (o uzyskanych przez podatnika przychodach za dany rok podatkowy) (...)

 • Opinia prawna na temat cit-8 0 formularz interaktywny ZA 2012 ROK

  Nie szukaj dłużej informacji na temat cit-8 0 formularz interaktywny ZA 2012 ROK, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • PIT 2012. Bezrobotny też musi się rozliczyć.

  zapłaty wyniesie co prawda 0 zł, lecz PIT trzeba wypełnić. Inaczej narazimy się na karę, która grozi za niezłożenie deklaracji.   Urząd wyliczy wszystko za ciebie Osoby (...)

 • Ponad 25 tys. zeznań PIT-37 on-line

  wskazują statystki, przesłanie deklaracji podatkowej tą droga cieszy się dużym powodzeniem, gdyż jest to forma szybka i skuteczna.  Przypominamy, że interaktywny formularz za pomocą (...)

 • PIT 2012. Do kiedy musisz złożyć PIT-28?

  Formularz wypełniają m.in. osoby prowadzące działalność gospodarczą, które są objęte ryczałtem. Większość podatników musi przesłać fiskusowi roczną deklarację za ubiegły (...)

 • Jak wykazać podatek w zeznaniu rocznym PIT-37?

  pomniejsza się w zeznaniu podatkowym o różnego rodzaju ulgi (zob. Limity odliczeń PIT za 2008 rok). Skrótowo wskażemy (poszczególnym odliczeniom poświęcone są osobne artykuły), (...)

 • Do kiedy trzeba złożyć PIT-28? - PIT 2013

  odpowiedni formularz w urzędzie skarbowym muszą złożyć również osoby, które rozliczają się za pomocą karty podatkowej. W takim wypadku należy wypełnić PIT-16A. Wpisujemy (...)

 • Jakie zmiany szykują się w VAT?

  działalność gospodarczą nie uznaje się zaś czynności, jeśli: wszelką odpowiedzialność wobec osób trzecich - z wyłączeniem odpowiedzialności za popełnienie czynów niedozwolonych - za (...)

 • PIT 2012. Kiedy nie trzeba się rozliczać?

  podlegających opodatkowaniu, składanie PIT za rok 2012 też okaże się zbędne. Gdy i tak musimy złożyć deklarację, a spełniono powyższe warunki dotyczące ryczałtu, zarobków (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane