Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Rejestracja ciągnika rolniczego

  wyciąg ze świadectwa homologacji albo odpis decyzji zwalniającej z konieczności uzyskania homologacji na dany pojazd mechaniczny. ciągnik rolniczy, pojad mechaniczny, rejestracja, traktor, prawo (...)

 • Nowy taryfikator mandatów

  ;b zawsze 10 punktów 0 Naruszenie warunków przewozu konwojentów, drużyn roboczych lub osób wykonujących czynności ładunkowe, w przyczepie ciągniętej przez ciągnik rolniczy

 • Jak bezpiecznie kupować w Internecie?

  chciał kupić na licytacji ciągnik rolniczy. Po telefonicznym ustaleniu ze sprzedawcą warunków zakupu i wpłaceniu na konto sprzedawcy 3 500 tysiąca złotych na poczet sprowadzenia pojazdu (...)

 • Opinia prawna na temat ciągnik rolniczy

  Nie szukaj dłużej informacji na temat ciągnik rolniczy, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Kodeks drogowy - Prawo o ruchu drogowym

  to obejmuje ciągnik siodłowy i ciągnik balastowy;42b) czterokołowiec - pojazd samochodowy przeznaczony do przewozu osób lub ładunków, z wyłączeniem samochodu osobowego, ciężarowego (...)

 • Błędne zapewnienia sprzedającego a rękojmia

  sprzedający ma obowiązek w tej sytuacji oddać mi pieniądze a ja jemu ciągnik i możemy unieważnić umowę? W umowie napisane jest że sprzedający zapewnia iż ciągnik nie ma wad prawnych. (...)

 • Przekazanie akt do archiwum

  był ciągnik przed 24 latami. Czy to nie jest niedorzeczne? Przecież ja mam dokument urzędowy. Dlaczego na podstawie jego nie zostanie zarejestrowany ciągnik. Urzędnikom nie chce szukać się (...)

 • Stwierdzenie nabycia spadku jako dowód własności

  spadku? Czy może jednak bez żadnych przeszkód mogę nabyć ten ciągnik? Nie podlega on rejestracji. Ciągnik ten można nabyć tylko wtedy, gdy spadkobierca przyjął go w spadku, a więc złożył (...)

 • Od 2013 roku nowe kategorie prawa jazdy i wymagania wiekowe dla kierujących pojazdami

  24 lata T 1. ciągnik rolniczy lub pojazd wolnobieżny  2. zespół pojazdów złożony z ciągnika rolniczego z przyczepą (przyczepami) lub pojazd wolnobieżny z przyczepą (przyczepami) 3

 • Zakres przedmiotowy ustawy o zamówieniach publicznych - stan prawny obowązujący do 1 marca 2004r

  co najmniej jeden ciągnik rolniczy. Wykonanie bonów paliwowych minister właściwy do spraw finansów publicznych może powierzyć wyłącznie wytwórcy zapewniającemu bezpieczeństwo wytworzenia (...)

 • Obowiązkowe ubezpieczenie OC kierowców - zakres odpowiedzialności ubezpieczyciela

  posiada ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych, przed wprowadzeniem do ruchu pojazdów – pojazd samochodowy, ciągnik rolniczy, motorower i przyczepa, które nie zostały zarejestrowane

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane