Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

  • Zaćma a renta

    Witajcie. Mam zaćmę w jednym oku. Mam 35 lat. Pracuję jako grafik komputerowy. Czy mozliwe zebym mogl starac sie o rente? Na pewno możesz starać się (...)

  • Choroba nerwowa a renta

    witam, czy mozna i w jaki sposob oraz jakie warunki musza zostac sprelnione zeby uzyskac rente po przepracowaniu 10lat w firmie gdzie nabawilem sie choroby (...)

  • renta a alkoholizm

    Witam Chciałbym się dowiedzieć, czy osoba lecząca się z alkoholizmu może ubiegać się o rentę, w końcu alkoholizm to choroba prawda?

  • Prawo do renty.

    Czy osobie uczącej się (19 lat,tok indywidualny),z lekkim upośledzeniem umysłowym i zdiagnozowaną schizofrenią przysługuje renta lub jakiś zasiłek?Nadmienię,że (...)

  • prawo do renty

    Zarejestrowany: Jan 2010 Posty: 2 Domyślnie prawo do renty jak sądzicie ,z takimi dokumentami należy mi się renta? od lat cierpię na nadciśnienie (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane