Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Premia gwarancyjna na zakup mieszkania

  książeczki mieszkaniowej wpłaty na fundusz remontowy wspólnoty mieszkaniowej lub spółdzielni mieszkaniowej kwoty należnej za okres 12 miesięcy poprzedzających miesiąc (...)

 • Kumulacja zwolnień w podaku od darowizn

  kontekście podatków od darowizn? Czy ma wpływ na wysokość ewentualnych podatków od darowizny kolejność zdarzeń (cesja Kasy Mieszkaniowej już się odbyła, cesja Książeczki mieszkaniowej (...)

 • Przeniesienie książeczki mieszkaniowej

  siostrę, a ona na Pana. książeczka mieszkaniowa, premia gwarancyjna, cesja, przeniesienie

 • Porada prawna na temat cesja ksiazeczki mieszkaniowej

  Nie szukaj dłużej informacji na temat cesja ksiazeczki mieszkaniowej, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Skład majątku wspólnego małżonków

  Czy pieniądze pochodzące z przekazania/cesji książeczki mieszkaniowej mojego brata, a przeznaczone przeze mnie na wpłatę do spółdzielni mieszkaniowej są moim majątkiem odrębnym czy wspólnym (...)

 • Cesja praw i roszczeń we wspólnocie mieszkaniowej

  powinien się podpisać właściciel lokalu oraz dwóch członków zarządu.   wspólnota, wspólnota mieszkaniowa, właściciel, roszczenia, odszkodowanie, deweloper, cesja, przelew, umowa, forma, (...)

 • Podatek od darowizny w drodze cesji

  wysokości powinienem zapłacić podatek od tej darowizny. Czy kwota ta zaliczana jest do limitu odliczeń i podlega odliczeniu od podatku? Z powyższego stanu faktycznego wynika, że cesja książeczki

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane