Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • CEPiK po zmianach

  CEPiK reguluje ustawa - Prawo o ruchu drogowym. Jakie dane są gromadzone w SI CEPiK? SI CEPiK obejmuje dwie ewidencje: centralną ewidencję pojazdów (CEP) oraz centralną ewidencję

 • Szybciej ruszy system CEPiK 2.0

  CEPiK 2.0 tryb teletransmisji będzie obowiązkowym trybem komunikacji, wnioski papierowe będą uwzględniane jedynie w przypadku awarii systemu elektronicznego. Po wprowadzonych zmianach oczekuje się

 • Od 1 października pojedziemy bez dowodu rejestracyjnego

  wydanego dokumentu, w tym również polisy i badania technicznego. Czego z bazy CEPiK może dowiedzieć się obywatel? W bazie CEPiK można sprawdzić ilość punktów karnych (na 

 • Porada prawna na temat cepik

  Nie szukaj dłużej informacji na temat cepik, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Sprawdź swoje punkty karne on-line

  punkty karne, punkt karny, Obywatel.gov.pl, kierowca, CEPiK

 • Ruszył nowy CEPiK. W internecie dowiesz się teraz więcej

  projektu CEPiK 2.0. Co można na nowym CEPiK-u znaleźć? Za darmo możliwa jest skontrolowanie historii pojazdu, gdy na przykład chcemy go kupić. Będą tam informacje o ubezpieczeniu OC i badaniach (...)

 • Będzie więcej e-usług. Zmiany zatwierdzone

  . Udostępnianie tych informacji poprawi bezpieczeństwo w obrocie pojazdami na rynku wtórnym. O projekcie CEPiK 2.0 Projekt CEPIK 2.0 jest realizowany wspólnie przez MSW i COI. Polega on na modernizacji (...)

 • Będą kolejne e-usługi dla kierowców

  zobowiązanych do przekazywania informacji. O projekcie CEPiK 2.0 Projekt CEPIK 2.0 jest realizowany wspólnie przez MSW i Centralny Ośrodek Informatyki (COI). Polega on na modernizacji systemu informatycznego

 • Szybciej CEPiK 2.0

  , a policjanci nie będą musieli przyjeżdżać na miejsce tylko po to, aby zatrzymać dowód rejestracyjny. System Informatyczny, Centralna Ewidencja Pojazdów i Kierowców, CEPiK 2.0, kierowca, pojazd, (...)

 • Kiedy można pobierać opłaty za wydanie prawa jazdy, a kiedy nie?

  kierowcy, CEPiK, opłata, koszt, wymiana, kierowca, samochód, auto

 • „Mój Pojazd” - dowiedz się więcej...

  modernizacji CEPiK 2.0. Profil Zaufany (eGO) to darmowe narzędzie służące do weryfikacji tożsamości obywateli w kontaktach z administracją. Profil pozwala m.in. na załatwianie spraw urzędowych w (...)

 • Zielony liść dla nowych kierowców później niż planowano

  przerwy w pracy rejestrów - informuje MSW. Z informacji resortu wynika, że według wstępnych szacunków dzięki przekształceniom rejestrów PESEL i CEPiK uda się obniżyć koszty ich utrzymania o 30 (...)

 • Sprawdzenie pochodzenie pojazdu

  Które przepisy pozwalają nabywcy na wgląd w CEPiK lub policyjną bazę danych? CEPiK to skrót od Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców. Ewidencja dzieli się na Centralną

 • Kierowcy nadal muszą wozić ze sobą dowód rejestracyjny pojazdu

  kierowców CEPiK 2.0, kierowca, dowód rejestracyjny, polisa OC, samochód, pojazd, prawo jazdy, Prawo o ruchu drogowym

 • Pojedziemy bez dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC

  ; dowód rejestracyjny, poświadczenie polisy OC, ubezpieczenie OC, kierowca, pojazd, samochód, CEPiK 2.0, Centralna Ewidencja Pojazdów

 • Jak sprawdzić historię pojazdu?

  teleinformatycznych, co w niektórych przypadkach może powodować niezgodności danych. Prace nad usunięciem możliwych niezgodności danych zawartych w CEPiK są przedmiotem projektu CEPiK (...)

 • Będą ułatwienia dla kierowców

  ;). kierowca, podjazd, OC, ubezpieczenie, dowód rejestracyjny, samochód, CEPiK 2.0, Centralna Ewidencja Pojazdów

 • E-usługi "Historia Pojazdu" i "Bezpieczny Autobus" mają już rok

  wieku szkolnym, które miały kontakt z kampanią, skorzystało z e-usługi, a 60 proc. zadeklarowało, że skorzysta z niej w przyszłości. To nie koniec e-usług Prace w ramach projektu CEPiK 2.0 wciąż (...)

 • MSW chwali się popularnością swoich e-usług

  COI. To nie koniec e-usług Prace w ramach projektu CEPiK 2.0 wciąż trwają. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych pracuje nad kolejnymi e-usługami dla obywateli. Wśród nich znajdą się takie, które pozwolą (...)

 • Nowelizacja ustawy Prawo o ruchu drogowym

  ;- CEPiK należności z tytułu opłat ewidencyjnych. Dotyczy to: starostów, wojewodów, stacji kontroli pojazdów oraz zakładów ubezpieczeń z tytułu dokonania czynności, z którymi przepisy ustawowe (...)

 • Komunikat MSWiA w sprawie raportu NIK nt. kontroli realizacji projektów e-PUAP i STAP

  rejestru Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców (CEPiK), czy też rejestru wyborców. Najnowszą usługą, która ma umożliwiać koordynację procesu administracyjnego pomiędzy wieloma urzędami różnego (...)

 • Informacje o majątku dłużnika

  , dłużnik, majątek dłużnika, centralna ewidencja pojazdów, ewidencja gruntów i budynków, CEPIK

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane